0
clear
  • Домот Choise Светлина Кутија|Фото Кутија|Фото Кабина|14 x 16 Светлина Кутија Фотографија со 64 LED Светла & 6 Позадина|Преносни & Dimmable Фото Светлина Кутија Снимање Шатор за П?
  • -20%
  • -20%
Домот Choise Светлина Кутија|Фото Кутија|Фото Кабина|14 x 16 Светлина Кутија Фотографија со 64 LED Светла & 6 Позадина|Преносни & Dimmable Фото Светлина Кутија Снимање Шатор за П?

Домот Choise Светлина Кутија|Фото Кутија|Фото Кабина|14 x 16 Светлина Кутија Фотографија со 64 LED Светла & 6 Позадина|Преносни

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Големина и Преносливост】 : големината на нашите преносни фото кутија е 14*16 инчен/ 30x40 cm.Неговиот уникатен дизајн им овозможува на студиото шатор да биде укината надолу дебелина од 1",неговата големина и мала тежина, го прави пренослив студио и ви овозможува да го носат лесно без да се расправаме на редовна студио. 【USB Напојува Начин】 : Оваа Фотографија Светлина Кутија се напојува со Микро USB кабел(вклучена),можете да може директно да се поврзе на моќ банка, адаптер или компјутер за да се направи тоа светне.Без разлика каде се наоѓате, можете да го користите тоа совршено.Ве молиме Имајте на ум : Не вклучуваат USB адаптер. 【Двоен LED Ленти и Круг Лента】 : На фотографијата е кутија со двојна супер-светли LED ленти(40 компјутери LED светла),може да обезбеди доволно светлина извор за снимање професионални фотографии.Секој led лента донесува посебен се префрлите на контрола, може да се прилагоди на еден led лента режим или двоен led ленти режим според вашите потреби. 【6 Боја на Позадина】 : 6 компјутери Позадина Вклучени(црна, бела, зелена,жолта,сина и црвена), може да се изгради различни снимање ефект според вас потреби.Позадина која ќе ви помогне да добиете јасни и остри слики кои се нагласи карактеристики на вашиот производ. 【Посигурни И Блиски】 : Фото светлина кутија со метални копчето,две комбинација може да се направи вашиот фото студио да се избегне колапс.Тоа е постабилна отколку стариот магнетни и пластични копчето дизајн,се погодни да се пука мали производи, како дигитални производи, накит, да се види и мали производи за домаќинството.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Позадина хартија со 5 бои, може да се направи различни снимање ефект.Преносни Фото Студио Кутија Ова е г

Расклопна рака strap Convenient да го носат, не заземаат голем простор.Safe напон, користете мир на умот.Прилагодл

Светлина кутија студио дозволува брзо и лесно снимање на мали производи како накит, додатоци, играчки, ч

Светлината линии што се емитуваат од страна на светлината монистра се рамномерно распоредени во секој

СуперСветли LED Светла : Двојно светлина одбори, по светлосна табла со 60 високомоќ LED светилка монистра, в

✔ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија Доаѓаат со виткање дизајн, повеќе удобен да го инсталирате и да го нос

【Висока Боја Рендерирање Светла】вграден во Рингот LED панел содржи вкупно 128 висока боја рендерирање мо

Мултиагол на Снимање Преносни светлина кутија е дизајниран да ги задоволи вашите различни барања што с

Please wait...