0
clear
  • Куче Јака Мали Миленичиња Зајакот се Подигнат Вест и Поводник Сет за Ferret морско свинче Bunny Хрчак Зајаци Куче Маче Bowknot Градите Рака Подигнат Сите Сезони
  • -20%
  • -20%
Куче Јака Мали Миленичиња Зајакот се Подигнат Вест и Поводник Сет за Ferret морско свинче Bunny Хрчак Зајаци Куче Маче Bowknot Градите Рака Подигнат Сите Сезони

Куче Јака Мали Миленичиња Зајакот се Подигнат Вест и Поводник Сет за Ferret морско свинче Bunny Хрчак Зајаци Куче

DEN 771.84

Достапност
Достапно за нарачка

1. Широк Мека Мрежа Соочи и Ергономски Дизајн во внатрешноста на јака, тоа е мека околу рабовите за да се заштити вашето домашно милениче вратот и уште цврсти доволно да се справи со тешки повлекува. 2. Јака мора брзо да се ослободи тока за побрзо отстранување и прилагодувач да ви овозможи да се прилагоди на јака за совршено се вклопуваат.Оваа јака, исто така, има здрав Д-прстен лесно да се закачите и откачете го кабелот, што го прави помалку тешко за вашиот кожен пријател. 3. Лесен и удобен јака совршен за куче обука, секојдневно одење, отворено авантури пешачење и кампување, вашето милениче ќе сакаат тоа (погоден за повеќето кучиња, како што се : Булдог, Chihuahua, Beagle, Јоркшир Terrier, Лабрадор, Golden Retriever, Huskies, Dachshund, итн.). 4. Јака не водат себе, ве молиме бидете сигурни оставете САМО 2 прста помеѓу јака и куче вратот.А правилно монтирање јака и темперамент нема да ја напушти собата за вашето куче да се џвака. 5. Ве молиме мерка вашето куче Вратот Обемот и проверете нашата големина пред цел. #1 Јака Вратот Турнеја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Премиум Материјалот】Овие 2 инчен олимписки barbell јака стеги направени од засилен пластика и висока јач

Брзо го Промени Тегови брзо ослободување заклучувањеотворете лост го прави брзо и лесно да се разменув

Погоден за повеќето затворен и активности на отворено.Убава и дарежлив, удобен за носење.Прави вашите м

Совршен За Crossfit, Кревање и Моќ Обука : Нашиот бар менгеме јаки се во можност да го издржат големи количин

Мачка Јака Должина е прилагодлив од 7.5" да 11.5",која одговара за мачки и маче.Ве молиме мерка на вашата мач

Направете вашето домашно милениче погледнете повеќе прекрасна, исто Така, покажете ја вашата љубов и до

КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Мека памучна крпа и парична казна рачно изработени, повеќе се грижи за ма

Сите еластична, еластичен ткаени најлон јаки облека вашата мачка во безбедноста и удобноста.Се водат Тк

Мачка памук лак вратоврска прилог на црн сомот мека отцепување јака за мачка или мало куче.Лак вратоврс

Прилагодливи за совршено се вклопуваат.Овозможува максимална контрола над куче без ризик од гушење, ил

Лесен и мали, лесно да се преземе и да го носат.Лесно да се работи, добри перформанси.Се користи за отстра

Се вклопува 8 Во 12 Во Долги и 3 / 8 Во Широк.Направен во U S A Направена со вашата мачка е безбедноста и удобно

★ Направени на хардноси материјал ★ Прилагодливи на вратот и градите, удобен за носење...

Премиум Материјал : подигнат поводник е направен од висок квалитет на најлон материјал, удобно и дише, ц

Бар Пролет Јака : АБС материјал се справи, екопријателски и безбедно да се користи.Стега за Гира : Тока те

Прилагодливи Дизајн : 711.8 инчи во должина, 3 / 8 инчи во ширина.Направени од висококвалитет полиестер, меки

Прилагодлив од 812 инчи, ве Молиме мерка вашето домашно милениче вратот дебелина пред купување.Мачката ј

Големина : 7.511.02инчен јака за женските мачки, прилагодлив јака за повеќето кучиња и мачки.Пред купување н

Please wait...