0
clear
  • Чипка Супер Лента Двојно Двострано Ленти Налепници Лепило за Мажи Коса Систем на Замена Toupee Коса Екстензија Перика Снопови Коса Ткаат Затворање Чипка Главата на К?
  • -20%
  • -20%
Чипка Супер Лента Двојно Двострано Ленти Налепници Лепило за Мажи Коса Систем на Замена Toupee Коса Екстензија Перика Снопови Коса Ткаат Затворање Чипка Главата на К?

Чипка Супер Лента Двојно Двострано Ленти Налепници Лепило за Мажи Коса Систем на Замена Toupee Коса Екстензија

DEN 1015.20

Достапност
Достапно за нарачка

Обично лепило може да трае 2-4 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните од вашата кожа.Тие се користат за мажи toupee, коса екстензија, перики.Ако ви треба коса замена, ве молиме контактирајте со нас, ние така да го продаде коса производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

рачно изработени.топлина отпорни влакна.природен изглед.Тип : Чипка Пред Синтетички Перика Направени М

100% Богородица Перуанскиот Човечка Коса.Природна боја може да биде обоена да било друга боја.Друга Боја

На леснотија на перика ви овозможува да го носат, за колку што ви се допаѓа, без никаква нелагодност.3 инч

ПОСИЛНИ, ПОВЕЌЕ ЗАДРЖЕТЕ Обезбедува "вонредни држете" посебно дизајниран за долната вилица.Повеќе од л

Ја подобрува врската во која хемиска природа на супстрат се противи на лепливоста.Може да се користи за

Главно се користи за пластични делови, гумени делови, метал делови и други тешко да се залепи производи 3

Се користи еднаш дневно за сите денот задржете.Fixodent Целосно Бесплатна протеза лепило нема вештачки вку

Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички перика.Големината е прилагодлив.она што вие треба да на

Силни и Издржливи долготрајни лепливоста, што се користи за перики.Useing Удобна и здрава на вашата глава,

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

1.100% Малезија Човечка Коса 2.Кадрава Чипка Перика со Удира 3.Glueless Перика Капа со Чешли и на Рака 4.Слика Пок

Непобедлива се одржи во рок од Fixodent lineup : до 88% од одржи на крајот на денот 10 X посилни се одржи наспроти бе

Обично лепило може да трае 35 месеци.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

На Перики Се Рачно Изработени Од Страна На Професионални Квалификувани Работници.Синтетички Влакна Мо

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Ooze слободни, за разлика од протеза пасти

Please wait...