0
clear
  • ProTuningLab OE-Стил Фендер Ракети за 14-18 Chevy Silverado, 15-18 2500HD 3500HD, Мазна Црна Заврши, Сет од 4
  • -20%
  • -20%
ProTuningLab OE-Стил Фендер Ракети за 14-18 Chevy Silverado, 15-18 2500HD 3500HD, Мазна Црна Заврши, Сет од 4

ProTuningLab OE-Стил Фендер Ракети за 14-18 Chevy Silverado, 15-18 2500HD 3500HD, Мазна Црна Заврши, Сет од 4

DEN 1559.76

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со 2014-2018 Chevy Silverado 1500 Fleetside Кревет (5'8", 6'6" и 8'1" ft кревет).Компатибилен со 2015-2018 Chevy Silverado 2500 HD/ 3500 HD, Fleetside кревет (6'6" и 8'1" ft кревет).Не се Компатибилни со Dually Модел.Не се Компатибилни со GMC Сиера.Завршен поставите вклучени Лево и Десно Страни (4 Парчиња).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FITMENT Компатибилен Со 20092014 Ford F150 Styleside со 67.0" / 78.8" / 97.4" кревет должина модели само (не се вклопуваат Плат

Please wait...