0
clear
  • Играчки и Модели Corporation Т-6A Texan II USN (Портокал)
  • -20%
  • -20%
Играчки и Модели Corporation Т-6A Texan II USN (Портокал)

Играчки и Модели Corporation Т-6A Texan II USN (Портокал)

DEN 4894.56

Достапност
Достапно за нарачка

Рака врежан махагони дрво модел на авион.Страна направена и рачно насликана.Заврши со слој од полиуретан кој се обезбедува трајна заштита и brillance.Доаѓа со база стојат подготвени за прикажување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кога почнавме Контрола на Линија Делови, сакавме да се донесе заедно производители кои креираат иноват

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 4.34 Ширина : 3.49 Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,под

1 : 72 Скала Историски Авиони.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,Високо Предмети.Пре

Историски Авиони.Должина : 5.75 ИНЧ.Wingspan : 5.83 ИНЧ.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,В

СЕРТИФИКАТ ЗА АВТЕНТИЧНОСТ со секоја цел.Сите наши слики се оригинални фотографии од пресархива.Постои

Од Производителот На DC3 Источна Даглас бил конструиран од страна на тим предводен од Главниот Инженер А

1 : 72 ХЕЛИКОПТЕР : сликарството е исклучителна и издржливи, површината одбележување е точна, рампа печате

Страница.Тоа може, исто така, носат повеќе товар поголем од други Сродни близнак мотор транспортни авио

1 : 200 Скала Авиони.Должина : 13.90 ИНЧ.Wingspan : 11.73 ИНЧ.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,

Извезена Печ.НИ Ветеран во Сопственост на Бизнис 3.54×3.46" 446th Airlift Крило Ескадрила Patch – Пластични Backing The 446

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : Ширина : .Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,подготве

Детален модел за полнење.Лепак и Бои не се вклучени.Лесно да се следат инструкциите.Комплет погоден за в

UACC регистрирани дилер #RD110 и долгогодишен член на Ракописот Општество Во бизнисот од 1981 година.Ве молим

Минијатурни Колекционерски Автомобили.Производителот : ИСКРА / Марка : AUDI / Тип : R8 LMS 24 часа во текот на

На крстарење траеше од 4 јануари, 1949 – 22 Мај, 1949 година.Оперативна историја, А во NAS Quonset Точка, VF73 беше при

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 7.68 Ширина : 4.95 Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,под

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Првично основана како VF92, на 23 Март 1952 година, тоа беше rede

Поседувате дел од историјата со оваа одлична фотографија memorabilia.Архивата е во одлична состојба и е во пр

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети.Додадете на вашата колекција на ав

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 10.43305 Ширина : 10.66927 Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел

Please wait...