0
clear
  • 384 Парчиња Пескарење на Тапан во Собата, Вклучувајќи ги и 360 Парчиња Тапан Сандер Пескарење на Ракавите и 24 Парчиња Тапан Mandrels за Ротари Алатка, Мелница и Моќ Вежби
  • -20%
  • -20%
384 Парчиња Пескарење на Тапан во Собата, Вклучувајќи ги и 360 Парчиња Тапан Сандер Пескарење на Ракавите и 24 Парчиња Тапан Mandrels за Ротари Алатка, Мелница и Моќ Вежби

384 Парчиња Пескарење на Тапан во Собата, Вклучувајќи ги и 360 Парчиња Тапан Сандер Пескарење на Ракавите и 24

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ★Пескарење бендови содржат 6 пескарење жито (80 ронки, 120 ронки, 240 ронки, 320 ронки, 400 ронки, 600 чакал) и 3 дијаметри. ★Универзална тапан mandrels. 24 Парчиња месо тело за обновливи пескарење тапанот се поделени во 3 дијаметри. ★Заеднички и стандардна големина одговара за сите ротари tools. ★Лесно да се инсталира.Бидете сигурни дека тапанот се зезнав цврсто, тапан mandrels со авто-проширување гума перница. ★Широко се применуваат во мазнење на површината и свиткани рабови, полирање материјали, како дом, уметнички дела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Максимална ширина (во) : 50 (две додавања).Минимална должина (во) : 21 / 4 Максимална дебелина (во) : 4...

Користење со преносни електрични, cordless или воздух напојува вежба.Издржливи гума пескарење тапан и 4 рак

Тапан Сандер Полнење : Самостојно проширување на перница е лесно да се инсталира и дизајниран да прегра

Избор на повеќето широко се користи големини на гумаcushioned, самостојно проширување пескарење тапани.Ком

100% сосема нов и висок квалитет.Забелешка : ве Молиме потврдете го големината пред да плаќаат.Жито : 60...

Please wait...