0
clear
  • Environ Вита-Peptide Младите EssentiA Око Гел
  • -20%
  • -20%
Environ Вита-Peptide Младите EssentiA Око Гел

Environ Вита-Peptide Младите EssentiA Око Гел

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи Витамини A, C и E да им даде на поцврста, посмирен и поздрав изглед на кожата.Карактеристики Рузмарин и Соја екстракти за да се заврши целиот спектар на моќни антиоксиданси.Помага rehydrate и поправка на кожата по сонцето штета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помага да се скроти, обликот, дефинирате кадрици, и бранови во совршено контролирана стилови.Тоа се обез

Yes за Да краставици и зелен чај во нежна око гел кој веднаш го смирува очи.Формулиран со Алое, Камилица, и

Одличен за чекање и контрола во сите стилови и типови коса.Дизајниран за лесна чекање со зголемена влаж

Погоден за сите типови коса.Збогатен со црно Jamaican рицинус.Smoothens и омекнува косата.Ја подобрува сјај на к

Берберот Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци ост

НАСОКИ : За Африкански Црн Контрола гел апликација, ќе се применуваат гел до саканата области со вашите

Органски Лекар комбинира Хеликс Aspersa Милер, единствен лачење на полжави користи за да се регенерира сво

Дел главата во четири еднакви quadrants.Шампон само ако странката има startup стил на сида.Климатизација формул

Раст на косата на скалпот со Омега масни киселини одличен крем кој содржи богат.Раст на косата на скалпо

Природни навлажнувачки argan.Го активира кадрици и го елиминира frizz 5.07 унци.Природни навлажнувачки argan.Го

Совршен за Updos и Ponytails.Во текот на целиот Ден се Одржи Без Снегулки 2 Пакување од 6 мл Тегли.Исполнет со риц

Нашиот предизвик е да се користат природни органски состојки, без компромитирање на формули или резулт

Вегас Професионални Кадрава Activator Dreamsolution Ativador Cachos 300ml / 10.14 fl.оз Вегас Професионални Кадрава Dreamsolution Кадр

Елегантни Тоа, Масна Тоа, Сјај За Тоа & Дефинираат Без Восок.Flaking Или Сушење Алкохол За Чекање.Сјај & Состо

НЕ НОКТИТЕ ви се ПОТРЕБНИ : Лесно affix парчиња од дрво за да еден на друг без нокти или завртки 10 МЛ ШИШЕ ТР

Совршен за frizzy, кадрава коса.Користете го за да се изедначи, де Frizz и додадете сјај.Исполнет со кокос и Ав

Мирис : Fortune Cookie (Крем, хрупкави интерпретација на познати Азија бадемово чајно колаче.Дознајте што е она

Мирис : Бескрајни Apple (Слатка комбинација од јаболка, калинка и ylang ylang).Црна Кањонот Миризливи Коса Гел.До

Една 16 oz.jar на Супер Задржете Стил Гел.Дизајниран за максимум, ситеден чекање.Алкохолслободен формула.Не

Дизајнирање Glissage обезбедува крајната цврстина и стил, е дефиниција за бојатретирана коса.Збогатен со PHO

Збогатен со негување на Витамин 5 Претстава која сама по вашата коса сигурни, шушкаслободен задржете.До

Создава полнота и зголемен обем во било коса должина, типот, или текстура.Thickifier додава на телото и звуко

Стојат фирма и да се подготвени за следниот предизвик со Фризура дека подобро наликува на кој и да сте.С

Навивам дефиниција и задржете.Овој крембазирани оставетево формула дефинира и fixates кадрици и блокови н

Please wait...