0
clear
  • MOONQUEEN 2 Пакет Premium Бања Пешкир Set - Брзо Сушење - Микрофибер Корални Сомот Многу Абсорбента Крпи - Повеќенаменски Користи како Бања Фитнес, Бања, Туш, Спортови, Јога Крп
  • -20%
  • -20%
MOONQUEEN 2 Пакет Premium Бања Пешкир Set - Брзо Сушење - Микрофибер Корални Сомот Многу Абсорбента Крпи - Повеќенаменски Користи како Бања Фитнес, Бања, Туш, Спортови, Јога Крп

MOONQUEEN 2 Пакет Premium Бања Пешкир Set - Брзо Сушење - Микрофибер Корални Сомот Многу Абсорбента Крпи - Повеќенаменски

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

【100% ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГА】Сет вклучува 2 бања крпи од 27 инчи од 55 инчи - знаеме дека ќе биде многу задоволен и ќе падне во љубов со нив.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми околу тоа. 【УЛТРА МЕКА】УДОБНО & МЕКА - Многу абсорбента, сепак светлина пондерираните.Му дава на телото мека и нежна на допир, додека апсорпција на влага.За лична нега и убавина - како што се губење на turban, сушење коса крпа, спортски крпа, патување пешкир, бања пешкир bathrobe, бања обвивка. 【УЛТРА АБСОРБЕНТА】АБСОРБЕНТА и БРЗО СУШЕЊЕ – MOONQUEEN Микрофибер корални сомот крпи може да го апсорбира 7 пати нивната тежина во вода го прави брзо сушење на голема површина.Оваа крпа може да се мијат и се користи стотици пати. 【0% Барака Lint】MOONQUEEN како User-friendly Микрофибер корални сомот Широко се Користи во Options - Овие брзи суви крпи се разноврсна кадифен ткаенина крпа, совршен за вас да се земе во теретана, плажа, базен или други бескрајни места. 【Лесно да се Мијат】Машина за миење на крпи во топла вода и ја собори сува на ниско ниво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајн Опис : Целосна Ширина Една Страна Печатење.Материјал Опис : 100% Полиестер (Микрофибер).Производ Пе

100% Памук.ПРИФАТЛИВА ПАКЕТ : 6пакет на кадифен рака крпи со класичен и едноставен пике граница и пациенто

☑️ 100% ОРГАНСКИ ТУРСКИ ПАМУК : Ткаени со еко пријателски премиум луксузни турски памучни влакна, овие ту

Памук.Увезени.НЕЖНО & СУПЕР МЕКИ : Потенки отколку terrycloth но само како абсорбента, Нашите турски крпи се д

Нашите killarney националниот парк пливање влошки се направени од полиестер.Овие крпи ќе направи да се чувс

Памук 198 TH ПЕШАДИСКИ БРИГАДИ БИТКА МИТИНГ КРПА 16" X 26" 100% ПАМУК.АРМИЈАТА МОРНАРИЦА ВОЗДУХОПЛОВНАТА МАРИН

Нашите Слон пливање влошки се направени од полиестер.Овие крпи ќе направи да се чувствувате и да ви даде

Ние бидете сигурни дека за да се зголеми двојно stich на hems на секој крпа за да ги спречи roughening и да ги напра

100% Памук.Париз Botanique Колекција носи класичен икони на светот повеќето романтичен град, вклучувајќи го и

Материјали : бања заврши е направен од 100% Микрофибер Ткаенини.Имаат Супер Absorbency.Преголеми Големина : 32" x

Ова е многу бања пешкир, крпа!.Приоритетни чиста памучен материјал!.Со апсорпција на вода е многу силна,

Памук.Автентични Infuse Zen Peshtemal турски крпи (други мудри познат како амам крпи или fouta крпи) се направени во

Памук.ОПЕРАЦИЈАТА СЛОБОДА ЗА ИРАК ВЕТЕРАН КАМПАЊА МИТИНГ КРПА 16" X 26" 100% ПАМУК.АРМИЈАТА МОРНАРИЦА ВОЗДУ

Искуство на супер меки чувство на премиум микрофибер бања крпи против вашата кожа без heft и рефус; за раз

Дизајн Опис : Целосна Ширина Една Страна Печатење.Материјал Опис : 100% Полиестер (Микрофибер).Производ Пе

Кревање фалсификување и seaming, не е лесно да се падне, перат и отпорни на абразија.Нежен и кожапријателски

Нашиот Цвет пливање влошки се направени од полиестер.Овие крпи ќе направи да се чувствувате и да ви даде

OEKOTEX ткаенини се овластени слободни од штетни хемикалии и се безбедни за човечка употреба.Тридент е одл

Памук Handkerchiefs : направен од чист памук.Овие абсорбента, еколошки handkerchiefs се дизајнирани да обезбедат год

Памук 1 ПЕШАДИЈА ПОДЕЛБА БИТКА МИТИНГ КРПА 16" X 26" 100% ПАМУК.АРМИЈАТА МОРНАРИЦА ВОЗДУХОПЛОВНАТА МАРИНЦИ C

Имајте светли бои, дури и по миење многу пати [ХОТЕЛ КВАЛИТЕТ на АЛИШТА ЛУКСУЗНИ & МЕКИ] Ако имате умерен

【Супер Абсорбента и Брзо Сушење】 Микрофибер материјал обезбедува супер абсорбента вода способноста

Памук 25 ПЕШАДИЈА ПОДЕЛБА КАМПАЊА МИТИНГ КРПА 16" X 26" 100% ПАМУК.АРМИЈАТА МОРНАРИЦА ВОЗДУХОПЛОВНАТА МАРИНЦ

Материјали : бања заврши е направен од 100% Микрофибер Ткаенини.Имаат Супер Absorbency.Преголеми Големина : 32" x

Памук 100% Imabari Крпа (Направен во Јапонија).Големина : 70x140cm.Ова е Број 1, повеќето продавање на предмет што с

160 TH СПЕЦИЈАЛНИ ОПЕРАЦИИ АВИЈАЦИЈА ПОЛК МИТИНГ КРПА 16" X 26" 100% ПАМУК.АРМИЈАТА МОРНАРИЦА ВОЗДУХОПЛОВНАТА

Тие ќе мисли на вас во секое време тие да се постават своите очи на овој прекрасен подарок.ОДЛИЧЕН ПОДАР

Расположливиот бања крпи за патување, ќе ви даде различни чистота.Задебелена spunlace неплетени ткаенини, м

Нашите Розова Цвет пливање влошки се направени од полиестер.Овие крпи ќе направи да се чувствувате и да

Please wait...