0
clear
  • GigaMIMO16-5G MIMO 2x2 и 4x4 Антена за Asus GT-AX11000 Отворено/Морски Omnidirectional Ултра Висока Добивка ±45° Pol Ограден
  • -20%
  • -20%
GigaMIMO16-5G MIMO 2x2 и 4x4 Антена за Asus GT-AX11000 Отворено/Морски Omnidirectional Ултра Висока Добивка ±45° Pol Ограден

GigaMIMO16-5G MIMO 2x2 и 4x4 Антена за Asus GT-AX11000 Отворено/Морски Omnidirectional Ултра Висока Добивка ±45°

DEN 2155.20

Достапност
Достапно за нарачка

На Giga MIMO16-5 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултра-ефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со цел добавувач на услуги за локација не е можно, како во возила, бродови, во областа поставување, итн.На Giga MIMO16-5 G™ елементи се запечатени во анти-УВ високо-квалитетна ABS пластика за врвни перформанси независно од временските услови.Овој сет, направи за подобрување на Asus GT-AX11000 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува Giga MIMO16-5 G™, ултра-широк бенд combiners и 30 нозете на ултра-ниска загуба коаксијален кабли за директно поврзување со Asus GT-AX11000. На Giga MIMO16-5 G™ е направен од осум антени на +45° поларизација и уште осум во 45° поларизација), и е совршен за вашата Asus GT-AX11000 како што тој поддржува сите свои фреквенција и начини на работа.На Giga MIMO16-5 G™ оперативен фреквентен опсег е 450-6000 MHz со врв добивка од (варира) d Bi*, хоризонтална отворот на 360° и вертикална решетка од 30°.Оваа Giga MIMO16-5 G™ систем е направен за Asus GT-AX11000 (SKU ASU-AX11000-GM165 G) и главно се препорачува за на Отворено (Пол) апликации. *Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот/внатрешни уред антена за да се правилно инсталирани Giga MIMO16-5 G™ наоѓа значително повисока од Asus GT-AX11000 локација.На Giga MIMO16-5 G™ себе мерки 37.2 x 61 x 37.2 инчи и тежи 37 кг.Една година производителот со гаранција.Патент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

Овој сет, направи за подобрување на Френклин XHGC774 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаед

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

На Giga MIMO™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, со цел

На Giga MIMO165 G™ себе мерки 37.Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуаци

Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуации каде постојат неколку у

9 x 22 инчи и тежи 5 Оваа Wide Ant25 G™ сет карактеристики 24 K злато позлатен конектори и антена елементи кои се ц

Висока добивка, wideband куршум антената што во голема мера ја подобрува сигнал сила и брзина за сите мобилн

Овој сет, направи за подобрување на Teltonika RUT538 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден а

На Giga MIMO™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, со цел

Оваа Wide Ant2Лајт™ систем е направен за As GAC55 U (SKU ASUAC55 UWDAL2) и главно се препорачува за на Отворено (Пол) аплик

ПОГОДЕН ЗА СВЕТОТ ПРЕВОЗНИЦИ : Lintratek 4 бендови сигнал бустер поддржува бенд 28(700 MHz) бенд 5(850 MHz) бенд 2(1900 MHz)

Овој сет, направи за подобрување на ZTE Искриват Поврзете јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

Овој сет, направи за подобрување на ZTE MF928 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден антен

【Компатибилен Со Повеќето од НАС ПРЕВОЗНИЦИ】 На бустер поддржува Повеќето од U S ОператориVerizon : КОМПЈУ

Антената се подобрува гласовен квалитет, како и 2 G,3 G,4 G податоци.До 12 d Bi на добивка.Стабилна и подобренио

Please wait...