0
clear
  • ZANFUN Јога Блок 2 Пакет Јога Тули,Висока Густина ЕВА Пена Блок Одговараат за Пилатес, Медитација, Тренингот, Фитнес Салата Дома
  • -20%
  • -20%
ZANFUN Јога Блок 2 Пакет Јога Тули,Висока Густина ЕВА Пена Блок Одговараат за Пилатес, Медитација, Тренингот, Фитнес Салата Дома

ZANFUN Јога Блок 2 Пакет Јога Тули,Висока Густина ЕВА Пена Блок Одговараат за Пилатес, Медитација, Тренингот, Фитнес

DEN 342.96

Достапност
Достапно за нарачка

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.Направени на ултра лесни ЕВА пена, перат, не-запалива и анти-статички.Тула форма изглед дизајн, лесен и пренослив.Јога блок тула пена е помошно средство за почетници и нефлексибилен practisers.Тоа може да ни помогне да се прилагоди на нашите гест, па како да се завршат некои акции.Избегнување на тензија во дел од вашето тело поради вашата вкочанетост, оваа алатка ќе се одржи на вашето тело на кој било дел како се протега помош.Добредојдовте на ZANFUN❤❤Промоција❤❤ : Save 12% на две, три парчиња спаси 18%, четири парчиња спаси 24%, пет парчиња спаси 30%, шест спаси 36%. 【Пристигнувањето во 17 дена (обично 12 дена)!】 Долго испорака време за шопинг бар, има го постави за добри намери.Ние сме благодарни, но во реалноста ние сме многу побрзо!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

94lb150*280cm целосен сет тежи околу 530g / 1.Децата може да се земе дремка, читаат, играат, не воздухот јога, итн.16

Чекор 3 : се Стегне Овратоврска и да се поврзете со carabiner.Ова е искуство за учење за вашето дете сетила, и ќ

Возрасни надзор е потребно, и за да се спречи повреда, само едно лице во исто време треба да се користи за

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Наша

] Ве молиме овозможи 1 до 2 cm разлики поради прирачник за мерење.Лето Camisole Женска Резервоарот на Врвот Лаб

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.Главен Материјал : па

Ако примите оштетени предмети или вашиот објект има нешто погрешно, ве молиме да бидат слободни да конт

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висока waisted јога панталони : Висок пол

【Водат Ткаенина】Водат ткаенина ви помага да се движат без ограничување и е поудобно да се носат 【Брзо

Висока waisted јога панталони : Висок половината дизајн ќе ви помогне да го направите squats и се наведнува веж

Целата замав може да се постави во рок од неколку минути внатрешна / надворешна.Ние дизајниран на кожуре

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Наша

УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА : Нашата антизагадување на Лицето Bandanas е направен за домашни проекти за подобрува

Пристигнува надуени и подготвен за употреба.Едната страна е текстура, другиот е рамен 14" широк и 1.5" дебе

Карактеристики : Материјал : nylon Hammock големина : 100x280cm / 39x110in (должина * ширина), 150x280cm / 59x110in (должина * ширина

????ДОБРО ЗА животната СРЕДИНА Секој ЕВА пена блок е составен од екосвесни материјали.Тоа не содржи штет

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.Главен Материјал : па

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висока waisted јога панталони : Висок пол

????????[Лесни и издржливи]→тежината на јога тула е помалку од 8 унци.Тоа е многу лесен и погоден за употреба

94lb150*280cm целосен сет тежи околу 530g / 1.Поврзете Овратоврска со прилагодливи продолжување на кабелот.Како

основни лизга велосипед шорцеви компресија тренингот јога панталони пилатес жените чипка camisole шорцеви

16 lb Package се вклучени : Замав*1 Connecting јаже*1 Extension појас*18 челик заклучување*1 Steps за Користење : Чекор 1 : се Св

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.Направени на ултра л

Жените Лето Секојдневен ТМаица V Деколте, Краток Ракав Туника Блузи за Leggings Лабава Блуза Кошула Блузи, з

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Наша

Висока waisted јога панталони : Висок половината дизајн ќе ви помогне да го направите squats и се наведнува веж

Please wait...