0
clear
  • Напредни Full Tilt Продолжување ТВ Ѕид Протезата со Висина Прилагодување за Повеќето 42-90 Телевизори-5.6 се Протега за Макс Навалување На Големи Телевизори,се вклопува 16-
  • -20%
  • -20%
Напредни Full Tilt Продолжување ТВ Ѕид Протезата со Висина Прилагодување за Повеќето 42-90 Телевизори-5.6 се Протега за Макс Навалување На Големи Телевизори,се вклопува 16-

Напредни Full Tilt Продолжување ТВ Ѕид Протезата со Висина Прилагодување за Повеќето 42-90 Телевизори-5.6 се Протега

DEN 1197.60

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,Секогаш ви обезбеди подобро гледање искуство не е важно каков вид на ТВ големина што го поседувате.На ТВ планината може лесно да се инсталира на 12/16/24 инчен дрво studs и цврсти бетонски ѕид, не за сува ѕид.Само лесно да се навалите на ТВ 14° со алатката-бесплатно рачки за намалување на отсјај, правење на вашиот ТВ остане совршено поставен за оптимално гледање искуство.【НАПРЕДНИ FULL TILT ПРОДОЛЖУВАЊЕ】 Оваа full tilt ТВ планината заградата се протега во ЖИВО до 5. 【СОЛИДНА & СТАБИЛНА СТРУКТУРА】На ТВ ѕид е направен од тешки челик со многу напредни автоматски машини како што се робот заварување, итн.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА】Лесно да го инсталирате овој ТВ заградата на дрво студ или бетонски ѕид со детални инструкции, сите се вклучени хардвер претходно означени кеси(Забелешки може да ви помогне да се направи разлика завртка која што треба да го користи).Ве молиме проверете ги VESA шема (Мин 100x100mm - Max 600x400mm), тежина (до 165lbs), Size (42-90 инчи) на ТВ уредот пред купување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【ЗА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ за ОБУКА】 : овие помине обука прсти се изработени од страна на имитира човечки прст

Модел : Exquistite помине декорација вклучуваат 12 различни модели, ви помогне да се создаде уникатен DIY нокти

Тешко е доволно за да се заштити вашиот кревет—мека доволно да се заштити вашиот товар.На Dura Grip HD Antiпроп

За користење со јаже, ремени, синџири, и мали кабел.Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик за максимална

ВИСОК КВАЛИТЕТ и ДОЛГ животен ВЕК магнетното вратата стоп е направен од Sод не 'рѓосувачки челик, кој е и

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

RUSTPROOF : Произведен од Sпремиумодделение од нерѓосувачки челик, изграден да се спротивстави на дневни гре

Амбуланта корегирање Rhinestones на Квалитет во Сите топла фиксна Rhinestones се flatback и веќе се применува со лепак.

Капацитет : 10m L; должина : 429mm.Направени од borosilicate стакло код 7800 Нестерилни обновливи pipet има тркалезна со

CUISINART САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна CUISINART САД ГАРАНЦИЈА.Cuisinart Предност 12 Парче Керамички Обложени Serrated

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Замена Активира Копчето L2 R2 за Playstation 5 PS5 Контролер.Компатибилен со : PS5 контролер.Издржливи : Изработени

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Подарок за Интимни "Meow" : мачката е секогаш да работи до вас, кога ќе дојде дома после работа.Животот стан

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Не ' рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик, го замени стариот, скршени или исчезнати paddles с

Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, 10 Windows систем, и

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : 2 Круг Пенкало Носители и Сет од 3 Големи пластовидно биро материјали организато

Патентирана целосно foamed капак креира цврсти ѕид помеѓу надворешниот алуминиумска слоја за спречување

МОРА да купите со дел број, а НЕ ТВ број на моделот.Постојат неколку моќ одбори кои одат на овој модел, и т

КОРИСТИТЕ било КАДЕ : Дали треба girlie биро прибор за на училиште, дома или канцеларија, Сина Монако Канцел

Бренд : AZDENT Стоматолошки Бендови Латекс слободни безбеден за пациентите чувствителни.Материјал : Медиц

Тешкидолжност нервира ТВ планината добро изградена на висок квалитет на метал, одговара на повеќето 2655

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

Универзална монтажа дизајн за ТВ & Следи 37"80".Супер низок профил дизајн места на ТВ само 1.84" од ѕидот.Закл

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

Please wait...