0
clear
  • ATT Дома Мобилен Телефон Бустер за Сите АМЕРИКАНСКИОТ Оператор AT&T, T Mobile, НИ Мобилните, Спринт 3G/4G ја Зголемува Глас и Податоци 700/850/1900MHz Бенд 13/2/5/25 Мобилната Сигнал Бус
  • -20%
  • -20%
ATT Дома Мобилен Телефон Бустер за Сите АМЕРИКАНСКИОТ Оператор AT&T, T Mobile, НИ Мобилните, Спринт 3G/4G ја Зголемува Глас и Податоци 700/850/1900MHz Бенд 13/2/5/25 Мобилната Сигнал Бус

ATT Дома Мобилен Телефон Бустер за Сите АМЕРИКАНСКИОТ Оператор AT&T, T Mobile, НИ Мобилните, Спринт 3G/4G ја Зголемува

DEN 4487.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дома мобилен телефон сигнал бустер работи за Verizon, AT&T, Спринт, Директно се Зборува, Т-Мобиле, U.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот мобилен телефон бенд е покриен пред купување.Отворено насочен Yagi антена ќе го примите сигналот од сигнал кула и да работи подобро со низок квалитет на сигналот.Дома засилувач подобрување на лош сигнал за прием и Решава пропуштени/падна повици и бавно LTE податоци во вашиот дом.Почетниот 3 G/4 G Податоци стапки Бустер може да покрие до 2,000-3,000 квадратни.Не моќност на сигнал бустер ако двете антени не се поврзани.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. Мобилните. Внатрешна Камшик Антена и Yagi Антена со висока добивка (со 62±2 d Bm Максимална Добивка), ќе се добие кристално јасна повици и побрзо high-speed 4 G LTE вчитувања и преземање податоци стапки.AT&T мобилен телефон сигнал бустер е професионално дизајнирана за 700 MHz Бенд 13 3 G/4 G/5 G CDMA 850 MHz КОМПЈУТЕРИ 1900 MHz N2/N5 Бенд 2/5/25.ft во вашиот дом, канцеларија, вила, гаража, подрум и така натаму.Внатрешна камшик антена има повеќе добие и ќе добиете подобар сигнал и поголема покриеност.Квалитет на услуга-30 дена гаранција за враќање на парите, 1 месец бесплатно замена, 2-годишно производителот гаранција, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Лесно да се постави, решавање на вашиот лош прием, се одличен мобилен сигнал услуга.Сите делови се вклучувајќи ги во кутија и без технички искуство потребни за, само следи инструкциите во вклучени книшка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој сет, направи за подобрување на ZTE MF928 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден антен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

Овој сет, направи за подобрување на As GAC55 U јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува Wir Eng®'s ексклуз

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

На Giga MIMO165 G™ себе мерки 37.Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуаци

На Giga MIMO165 G™ оперативен фреквентен опсег е 4506000 MHz со врв добивка од (варира) d Bi*, хоризонтална отворот на

На Wide Ant25 G™ вклучува една година гаранција период.На Wide Ant25 G™ оперативен фреквентен опсег е 4506000 MHz со вр

Ве молиме проверете ја вашата фреквенција пред да ги купите Овие се методи на тестирање на мобилните фр

【Компатибилен Со Повеќето од НАС ПРЕВОЗНИЦИ】 На бустер поддржува Повеќето од U S ОператориVerizon : КОМПЈУ

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

На Giga MIMOЛајт™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, с

На Giga MIMO™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, со цел

На Giga MIMO165 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранци

9 x 22 инчи и тежи 5 Оваа Wide Ant25 G™ сет карактеристики 24 K злато позлатен конектори и антена елементи кои се ц

На Giga MIMO™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, со цел

На Giga MIMOЛајт™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, с

Потрошувачите Сигнализација : Повеќето корисници не треба дозвола да работат на овој безжичен микрофон

Овој сет, направи за подобрување на ZTE Искриват Поврзете јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува

Една година производителот со гаранција.На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и

КОМПАТИБИЛНОСТ : Диск 4 GX мобилен телефон сигнал бустер е компатибилен со сите НАС превозници, вклучувај

Се користи за монтирање на Вилсон NMO Антената на возило покрив или слична површина.Бара NMO Антена (се про

На Giga MIMO165 G™ е направен од осум антени на +45° поларизација и уште осум во 45° поларизација), и е совршен за

Телефонот сигнал бустер нуди ќе ги покрие 35004000 квадратни.Уживајте во јасен глас разговори, моментален с

Овој сет, направи за подобрување на Teltonika RUT538 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден а

На Giga MIMOЛајт™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, с

Please wait...