0
clear
  • Снимање Зафат го Замени Sony GP-VPT1 Камера Далечински Tripod за Sony ZV1 A7S III A7R IV A7RIII A6600 A6500 A6400 HDR-CX440 HDR-CX450 со Екстра Моќ/Исклучување Функција, 360° Пан и 180° Навалите
  • -20%
  • -20%
Снимање Зафат го Замени Sony GP-VPT1 Камера Далечински Tripod за Sony ZV1 A7S III A7R IV A7RIII A6600 A6500 A6400 HDR-CX440 HDR-CX450 со Екстра Моќ/Исклучување Функција, 360° Пан и 180° Навалите

Снимање Зафат го Замени Sony GP-VPT1 Камера Далечински Tripod за Sony ZV1 A7S III A7R IV A7RIII A6600 A6500 A6400

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

Жичен Далечински Shutter Заменува Sony GP-VPT1 или GP-SGR1. Тоа може да се користи или како камера зафат за рачни снимање или може да пати од до елегантни tabletop tripod со вашиот мулти-терминал опремени Sony camcorders или камери.На моќ / исклучување, видео старт / стоп, фокусирајќи / снимање фотографија, зумирање и прикажување на мрежните линии функции се вклучени во тавата се справи со далечински управувач.На tripod контрола им овозможува камерата да ги ротира 360° лево или десно, навалување нанапред 90° и назад 90°, што го прави полесно да се фати квалитет на видео содржини од високи и ниски агли, па дури и во selfie режим.Тоа налага да камери преку 1/4"-20 планината.Џеб Големина : 0.3 фунти, 7.6 инчи во должина, ултра-лесен и компактен дизајн, лесно да се носат.Има компактен, паметни облик кој може да се стави во џебови и чанти.Таа е идеална tripod за патување, одмор или за употреба на отворено.Компатибилност : Sony ZV-1, A6600, A6500, A6500, A6300, A7 RIV, A7 RIII, A7 III, A7 II, RX100 VII, RX100 VI, RX100 VA, HDR-CX405, HDR-CX440, HDR-CX455, FDR-AX33, FDR-AX43, FDR-AX53 и повеќе Sony камери и handycams.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CP30S4 II Компактен / Travel 10 X Карбонски Влакна Tripod Алатка за Полнење Скок Нозе Гумени Нозе FLM 10 Година Огран

ЗАМЕНА : Заменува Panasonic DMWSHGR1 снимање зафат.Три функцијата на копчињата во една страна за лесно ракување.

Спецификации : 4 нога делови; максимална висина 59.Против корозија.Карбонски влакна нозе за леснотија и ц

【Поддршка Брзо Полнење дури и за Macbook】 MOMAN Моќ 32 изграден со 4x 5 V / 2 A и 1 x 18 W USB типC излези, е компатибилен

【3 Секции со можност да биде продолжен】МТ09 Мини tripod е со можност да биде продолжен со 3 одделенија, се пр

Answer : ___________________________ NOTE : Со 1 / 4 инчи завртка порта на дното, може да биде инсталиран на tripod или заграда, ит

Live View Голф tripod адаптер лесно & флексибилна употреба.Алуминиумски адаптер род, се вклопува во било кој ст

Ергономија : Manfrotto карбонски влакна близнак нога со средината засилувач видео tripod е професионален квали

65" Tripod може да се користи со било која Власт Смит Преносни Работа Светлина.Изработени од Метал.Одговара

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Please wait...