0
clear
  • Инвалидска Количка Нога Подлога, 18-20
  • -20%
  • -20%
Инвалидска Количка Нога Подлога, 18-20

Инвалидска Количка Нога Подлога, 18-20

DEN 1714.32

Достапност
Достапно за нарачка

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New e-z клип токи и ремени поедноставување на прилогот.Се опфатени во трајни ги чисти винил.Пена-поместена, крути, поддржан од нога подлога.Служи како нога подлога кога footrests се подигне.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【СУПЕР ОСТРИ И СЕЧЕЊЕ без НАПОР】На зачукуваше бифтек ножеви функција исклучително остар нож изработе

Нашите цинк gummies се глутенслободни и не содржат вештачки вкус или со Засладувач.На цинк во цинк gummies е тр

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Тешко е доволно за да се заштити вашиот кревет—мека доволно да се заштити вашиот товар.На Dura Grip HD Antiпроп

Совршен Подарок Лекување на себе си или некој друг со сите најважен за одржување на здрава брада.Брада

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

За користење со јаже, ремени, синџири, и мали кабел.Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик за максимална

CUISINART САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна CUISINART САД ГАРАНЦИЈА.Cuisinart Предност 12 Парче Керамички Обложени Serrated

Овој кревет полнила за подигнување камиони одговара 2004 година до денес Ford F150(Исклучи Flareside кревет кутиј

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

МОРА да купите со дел број, а НЕ ТВ број на моделот.Постојат неколку моќ одбори кои одат на овој модел, и т

Не ' рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик, го замени стариот, скршени или исчезнати paddles с

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

【ЗА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ за ОБУКА】 : овие помине обука прсти се изработени од страна на имитира човечки прст

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : 2 Круг Пенкало Носители и Сет од 3 Големи пластовидно биро материјали организато

Замена Активира Копчето L2 R2 за Playstation 5 PS5 Контролер.Компатибилен со : PS5 контролер.Издржливи : Изработени

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

Please wait...