0
clear
  • Црвено Терапија Светилка Инфрацрвена Светлина Среќен Светлосна Терапија Сонцето УВ Ламба Слободни сончева Светлина Светилка
  • -20%
  • -20%
Црвено Терапија Светилка Инфрацрвена Светлина Среќен Светлосна Терапија Сонцето УВ Ламба Слободни сончева Светлина Светилка

Црвено Терапија Светилка Инфрацрвена Светлина Среќен Светлосна Терапија Сонцето УВ Ламба Слободни сончева Светлина

DEN 306.00

Достапност
Достапно за нарачка

❤❤:54 W Црвено Светло Терапија Светилка : Доаѓаат со мала вдлабнатина, која Работи со било кој тип на E26/E27 сијалица совршено.вие не треба купи други напојување за поддршка на таа работа.поврзете се со Електрични и вклучување на прекинувачот ќе биде работа. ❤❤54 W Инфрацрвена Светлина во сила : Секоја терапија сијалица има 18pcs висока моќност led диоди со вкупна. 9pcs 660nm длабоко црвена led + 9pcs 850nm во близина на инфраред led диоди што го прави најдобро бранова должина на светлина терапија.Инфрацрвена светлина е невидлив со голо око, па кога се користи оваа крушка само половина на чипови ќе се појави осветлени. ❤❤Среќен Светлина : Тоа е единствен тркалезна форма на сонцето, кога времето е добивање постудено и недостатокот на сончева светлина, тоа ќе го осветлуваат вашето расположение како брза на сончева светлина. ❤❤Светлосна терапија светилка : Таа доаѓа во три различни нијанси од светлина, светла бела светлина, средни бела и жолта светлина, и повеќе жолта нијанса.На база на Допир копчиња за on и off, префрлување во сенка на светлината, како и поставување на тајмерот. ❤❤Совршен Партнер употреба во зимската сезона.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Совршен Подарок Лекување на себе си или некој друг со сите најважен за одржување на здрава брада.Брада

Патентирана целосно foamed капак креира цврсти ѕид помеѓу надворешниот алуминиумска слоја за спречување

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

ОНА што Е ВКЛУЧЕНО : Шест (6) складирање коцки со капаци.ТОЛКУ МНОГУ се КОРИСТИ : Совршен за чување на пеле

Бренд : AZDENT Стоматолошки Бендови Латекс слободни безбеден за пациентите чувствителни.Материјал : Медиц

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Капацитет : 10m L; должина : 429mm.Направени од borosilicate стакло код 7800 Нестерилни обновливи pipet има тркалезна со

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

За користење со јаже, ремени, синџири, и мали кабел.Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик за максимална

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

Подарок за Интимни "Meow" : мачката е секогаш да работи до вас, кога ќе дојде дома после работа.Животот стан

Тешко е доволно за да се заштити вашиот кревет—мека доволно да се заштити вашиот товар.На Dura Grip HD Antiпроп

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

RUSTPROOF : Произведен од Sпремиумодделение од нерѓосувачки челик, изграден да се спротивстави на дневни гре

ВИСОК КВАЛИТЕТ и ДОЛГ животен ВЕК магнетното вратата стоп е направен од Sод не 'рѓосувачки челик, кој е и

КОРИСТИТЕ било КАДЕ : Дали треба girlie биро прибор за на училиште, дома или канцеларија, Сина Монако Канцел

CUISINART САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна CUISINART САД ГАРАНЦИЈА.Cuisinart Предност 12 Парче Керамички Обложени Serrated

Не ' рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик, го замени стариот, скршени или исчезнати paddles с

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : 2 Круг Пенкало Носители и Сет од 3 Големи пластовидно биро материјали организато

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

【ЗА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ за ОБУКА】 : овие помине обука прсти се изработени од страна на имитира човечки прст

【Рачно изработени】 рачно изработени двапати ѕид Изолирани чаши, секој кригла фали еден единствен крив

КомпатибилностВрвен квалитет пакување од 2 замена на копчето браници LB RB за Елитата Контролер и xbox еден

Please wait...