0
clear
  • MaxMate Мека Quad-Пати Камионот Корито Tonneau Покритие за 2015-2022 Ford F-150 | Styleside 5.5' Кревет (67) | TCF484041
  • -20%
  • -20%
MaxMate Мека Quad-Пати Камионот Корито Tonneau Покритие за 2015-2022 Ford F-150 | Styleside 5.5' Кревет (67) | TCF484041

MaxMate Мека Quad-Пати Камионот Корито Tonneau Покритие за 2015-2022 Ford F-150 | Styleside 5.5' Кревет (67) |

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

НИ Патентиран Дизајн.Капакот е dual-обложени и е направен од тешки 24oz.морските-одделение винил, со авион-одделение алуминиумски рамки, и доаѓа со нерѓосувачки челик стеги за лесна инсталација и голема издржливост.пред насобраните хоризонтална crossbars понуди поддршка и погодно пати нагоре со капак обезбедување на целосна кревет пристап кога е потребно.Лесно не дупчење инсталација со настава и монтажа хардвер предвидено.Answer : ___________________________ NOTE : Мали дупки ќе треба да се намали во bedliner за возила опремени со над-the-bedrail bedliner да се обезбеди стеги за соодветна маска инсталација; поклопецот ќе работат со под-the-bedrail bedliner без промена.ОГРАНИЧЕН ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ЗА НАС КЛИЕНТИ!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 199904 2500 HD 6' 6" Кревет (78") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

НИ Патентиран Дизајн.Капакот е dualобложени и е направен од тешки 24oz.морскитеодделение винил, со вграденв

Се вклопува во 2019 2021 Chevy / ГМ Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o фабрика страна чување на

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KXJ Црн Дијамант) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").Ф

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Ram меморија w / и w / o МултиФункција (Сплит) Дел 6' 4" Кревет (76.3").УЛТРАТЕШКИ ПАНЕЛИ С

Се Вклопува Во 2017 2021 Ford F250 / 350 Супер Должност 6' 10" Кревет (81.9").УЛТРАТЕШКИ ПАНЕЛИ Солидна Пати 2.0 е тешко ви

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500 6' 6" Кревет (78").НЕВЕРОЈАТНО ФУНКЦИОНАЛЕН Tru Xport

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Се вклопува 2019 19 / 20 Dodge Ram меморија Ram меморија со кутија 5'7" Кревет Вклучува 1 Камионот корито Покрие 2 x Ст

Се вклопува во 2007 2021 Тојота Тундра w / OE песна систем 5' 7" Кревет (66.7").КРАЈНАТА БЕЗБЕДНОСТ На BAKFlip MX4 tonneau ко

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ПРЕМИУМ & МАТ ЦРНА Ова тешко rollup поклопецот

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Please wait...