0
clear
  • за Vivitek 5811120589-S / 5811120589-SVV Проектор Светилка со Dekain (Оригинал Philips Сијалица Внатре)
  • -20%
  • -20%
за Vivitek 5811120589-S / 5811120589-SVV Проектор Светилка со Dekain (Оригинал Philips Сијалица Внатре)

за Vivitek 5811120589-S / 5811120589-SVV Проектор Светилка со Dekain (Оригинал Philips Сијалица Внатре)

DEN 4365.36

Достапност
Достапно за нарачка

Сите замена проектор светилки од Dekain се изградени со оригинални светилки од ОЕМ производители (UHP, P-ВИП, Ushio, Panasonic и Феникс).Светилка модул вклучува компатибилен домување, кој е направен од потрошни материјали и ќе ги собере правилно.Светилка е тестиран пред да се испрати за да се исполнат на оригиналните ОЕМ стандарди на квалитет, функционирањето и перформансите.На животниот век е 3 пати повеќе од економски светилки.Лесен за инсталација : Затвори проектор и изнесување на стара ламба по заладување.Стави во нови светилка и проверете дали приклучокот е поврзан добро.Ресетирање на мерачот на време кога ќе заврши. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите. 240 Дена Бесплатен Замена Гаранција.Сервисот за Време на Одговор во рок од 12 Часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Точно одговара на ОЕМ# : 8321 A264, 8321 A108 и Partslink# : MI2593118 Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандар

ОРЕЛ СВЕТЛА КВАЛИТЕТ оригинал Орел Светла 7" LED светла.Орелот Светла 8700 светлата направени со топлина тр

Спецификација : Куќа Боја : Црна Куќа Материјал : Пластични ЛЕЌИ Материјал : Тешко Пластични Големина : ка

Висока осветленост : Висока осветленост, силна пенетрација, да се подобри видливоста да се обезбеди без

Компатибилни Модели : ELPLP50 / V13 H010 L50 со домување, целосно тестирани пред да замине на фабриката.Нов тип на

????ПРОЕКЦИЈА СИЈАЛИЦА ОПИС LBT ГРУПА се специјализирани во обезбедување на висок квалитет на услуга на пр

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc индустријата водечки производител на Проекција Светилки во

Приклучок : Минијатурни запечатени водоотпорен ОЕМ Приклучокот.Светлината изберете бронза PCB одбор кој

Висок Квалитет : Индикатор светлото е направен од висок квалитет на АБС материјал, водоотпорен и издржл

➤ (Сет од 2 луковици,6500 K,Xenon Бела) 881 3014 78EX Чипсети LED Светилки,1000 Lumenst како овој производ, ве Молиме кликнет

❶ 【BAU15 S Led Светилки, Пакување од 2】 : Висока Осветленост 3020 SMD Чипсети.Карактеристики : *Секоја сијалица с

/ gp / product / B00 N4 P5 WM4 Пакет се Вклучени : 2x Проектор 2x Леќа Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Свет

Точно одговара на ОЕМ# : 22831436 и Partslink# : GM2592308 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието

Патент Прилагодливи Gripper Механизам е прв од ваков вид!Нејзината флексибилност и леснотија на користење

Напојува со 9 парчиња xenon бела LED светла.Shockproof, водоотпорен и отпорен на корозија.Подобрување на вашата с

(Сет од 2) Секој 7444 NA 7443 LED switchback сијалица е опремен со најновите напредни комбо висока осветленост и висо

Точно одговара на ОЕМ# : 22831436 и Partslink# : GM2592308 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc индустријата водечки производител на Проекција Светилки во

Висок Квалитет : Индикатор светлото е направен од висок квалитет на АБС материјал, водоотпорен и издржл

На светлата и помошни светла доаѓаат со широк агол на проекција и боја температура од над 6000 K, патот ќе б

Супер светло 3157 led сијалица, Сет од 2 луковици, 6000 K кул бело, 8 парчиња 2835 LED чипови по крушка, 8.5 W Висока моќ

Висок Квалитет на Автомобил LED Магла Светло за Магла Светилка И Жица Со Решетка.За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕ

Име : 2 парчиња Сосема Нов Замена за 2012 2013 2014 Sagitar Автомобил Стил 12 V 35 W Халоген Сијалица Пред светилки drl Д

Напојува со 2 Парчиња Хипер Светла 15 W CSP Чип, 6000 K екстремно светла бела светлина, над 50.Лесно plug and play инст

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек

Please wait...