0
clear
  • DAMI Ниско ниво на Бучава, Погоден за Домашна Канцеларија leafless Фан на Брзото Прилагодување на Владата, Мини evaporative Кулер за Целиот Лични Соба
  • -20%
  • -20%
DAMI Ниско ниво на Бучава, Погоден за Домашна Канцеларија leafless Фан на Брзото Прилагодување на Владата, Мини evaporative Кулер за Целиот Лични Соба

DAMI Ниско ниво на Бучава, Погоден за Домашна Канцеларија leafless Фан на Брзото Прилагодување на Владата, Мини

DEN 1888.80

Достапност
Достапно за нарачка

★ Bladeless Безбедност Лесно Cleaning If сте во потрага за bladeless ладење решение, овој evaporative воздушен кулер ќе биде неизбежен избор.Во споредба со перки фанови, тоа е многу побезбедно за домаќинствата кои имаат деца или домашни миленици.Инкорпорирани со Bladeless ВОЗДУХ Засилувач, кулер испрати поток на мазна, терапевтски и високо-брзина на воздух, за лична ладење. ★ Evaporative Воздушен Кулер нема компресор и не користи хемиско refrigerants, па тоа е повеќе земјата-пријателски и поздрава.Рецепт за дополнително ладење е прилично едноставна, само некои коцки мраз или ладна вода ќе ве изненади.Покрај тоа, овој 80 Вати единица спасува нето вредност од износот повеќето од evaporative ладилници не може да понуди. ★ СПИЈАМ КАКО БЕБЕ – Кружи топла заостанато воздух во текот на ноќта, така можете да добиете некои остатокот.Создава само точниот износ на бели шумот во кревет за спиење.Ноќно Поставување автоматски ја заматува контрола екранот и го поставува на фан за. ★ Осцилирачки Простор Saving Bladed фанови проектот постојано променлив воздух.Breezewell осцилирачки фан ќе се шири на воздухот во широк 45° радиус, циркулира воздухот низ собата подобро.Моќен мотор може да се дистрибуира тон на воздухот брзо, зголемување на ефикасноста на ладење, а земајќи до минимална количина на простор, поради неговата тенок дизајн. ★ Во текот на летото е совршен подарок за вас, вашето семејство и пријатели.Нашиот воздушен кулер не се погодни за ладење на целата соба, најдобар ефект е за лична употреба.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ви обезбеди една qucikly и satification одговор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

[НОВА НАДГРАДЕНА МОЌ КОМПРЕСОР] : 700 W капацитет на ладење, топлински изменувач област се зголеми за 20%, че

【НАПРЕДЕН СИСТЕМ за ЛАДЕЊЕ】Evaporates кул вода преку саќе филтер без потреба за вентилација надвор од проз

[Лесно да работат и носат] : Оваа мини USB evaporative воздушен кулер е дизајниран да биде портабилен и компакте

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

????【7 Бои Ноќ Светлина, Ултра Тивок】 7 Различни Бои со БојаЦиклус Опција!Тоа може да автоматско боја цикл

????3во1 Evaporative Воздушен Кулер:Клима Избор Evaporative Воздушен Кулер не може да се користи само како мини возд

Пренослив, Далечински управуван Evaporative Ладење со заклучување casters.Директно поврзување на црево функциј

Please wait...