0
clear
  • Легендите Никогаш не Умираат НБА Јован Stockton и Карл Malone Јута Џез Двојно Сплетен Фото Рамка, 12 x 15
  • -20%
  • -20%
Легендите Никогаш не Умираат НБА Јован Stockton и Карл Malone Јута Џез Двојно Сплетен Фото Рамка, 12 x 15

Легендите Никогаш не Умираат НБА Јован Stockton и Карл Malone Јута Џез Двојно Сплетен Фото Рамка, 12 x 15

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка

Убаво сплетен колектори фото презентација, рачно изработени во САД.Колаж содржи 8" x 10" фото, дополнителни 3" x 5" фото и биографија.Сите фотографии и био се монтира на bevel намали двојно-трска под стакло.Доаѓа врамени во убаво обликувана црно лакирани рамка подготвени за бесење.Посебно внимание е дадено на пакување и испорака да се врати стакло и/или рамка штета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вклучува 2 4"x6" рамки за да ги покажат своите негувале спомени и омилени фотографии.Профил на секоја рамк

Вклучува една Basketweave 5x7 Рамка.Изработени од Рециклиран Sandcast Алуминиум.Изработени од Рециклиран Sandcast Алу

Црно дрво панорамска слика рамка вклучува дебели јасно plexiglass кој ги штити фотографијата.Има 2 куки на за

Секоја рамка доаѓа со и easel поддршка и виси хардвер за табела врвот или на ѕид екранот.Нека вашата приказ

Смола.Страна направена со солидна висока јачина смола (нов за 2021).Двојно двострано 3 M Магарешки пена лен

Тоа е полесен, слободен од mildew, повеќе еколошки и висок рециклираат стапка.Рамката може да се позиционир

【ЕДНОСТАВНА УМЕТНОСТ】 класиците се чуваат засекогаш.Тоа е добра за чување на убави моменти од животот

Прекрасни корави сина дрво заврши.Квалитетот лесно оптоварување црна easel поддршка.Секоја рамка е Стран

Селски Дизајн На површината на рамките е опкружено со 4 циклуси на thickset јута јаже, која дава слика рамка

СОБРАНИЕТО Е ПОТРЕБНО.Галерија стил страна на вчитување рамка.Висока прецизност компоненти кадар заед

Вооружени со 15 автоматско производство линии за PS рамка на горивото и 100 парчиња од термички трансфер пе

Карактеристики на обложени хартија покрие 41 / 2x21 / 2 инчи прозорецот на предната страна.Содржи 36 џебови.С

Едноставна, класична фото рамки достапни во сребрена или црна.Приказ на уметноста и фотографија, отпеча

Сребро Позлатен Рамка.Се вртат Оркестарот срца и "Ангажирање", "Љубовта е Пациент" и "Љубовта е Љубезна".Б

Врвен квалитет од природно дрво.Врежани (врежан, не се печатени).Ориентација Опција : Хоризонтална (Пејз

Овој прекрасен снегулка слика рамка има една вертикална 4" x 6" Слика, симбол на духовна преродба & обновув

Назад и easel на рамката се направена од еколошки одржлив дрво, одржување на сигналот и стабилноста на рам

Новата Црна, Сребрена Бургундија, Раскошен Калапи Фото рамка со надворешни Рамка димензии : 13 x 16 инчи, со

СОБРАНИЕТО Е ПОТРЕБНО.Галерија стил страна на вчитување рамка.Висока прецизност компоненти кадар заед

Врвен квалитет од природно дрво.Врежани (врежан, не се печатени).Ориентација Опција : Вертикална (Портре

Селски farmhouse стил го прави погоден за луѓето со двете класични и модерни декоративни вкусови.Golden State Уме

Вера Ванг, Со Љубов Колекција од Wedgwood.Пак спомени во богатства со Со Љубов 8x10in Слика Рамка; кои граници в

【СООДВЕТНА ДИМЕНЗИЈА】 ширина на 12 од 18 рамка калапи е 0.78 инчи 12x18 рамки се погодни за 12 инчи од 18 инчи фо

Се вклопува во 18x36 инчен Фотографии и може да се монтира вертикално или хоризонтално, Реалната големина

Тоа е голема како ѕид оркестарот за свадба годишнина, роденден,дипломирањето партија, и така натаму.Ов

Доаѓа со бесење дефиниција, упатството, жици еден господар класа во суптилни потценување.Ние веруваме д

Стојат протега 3 инчи; рамка мерки 7 од 9 инчи; 4by6инчен слика област.Постојат појавување на 8by10инчен и 2by3ин

5x7 Слика Рамка.Кристал.Lismore Суштината.Парична казна кристал треба да биде рака изми посебно во топла сап

Класични дрвени калапи слика рамка за дом, канцеларија, и галерија екранот.Рамката ги вклучува куки кои

Please wait...