0
clear
  • Celltreat 229230B Серолошки Pipet, 50мл Капацитет, Стерилни, Поединечно Завиткани/Торба (Случај на 90)
  • -20%
  • -20%
Celltreat 229230B Серолошки Pipet, 50мл Капацитет, Стерилни, Поединечно Завиткани/Торба (Случај на 90)

Celltreat 229230B Серолошки Pipet, 50мл Капацитет, Стерилни, Поединечно Завиткани/Торба (Случај на 90)

DEN 3469.44

Достапност
Достапно за нарачка

Боја кодирани ленти и пакување овозможи брз волумен идентификација, Bi-directional graduations се печатени во задебелени букви лесен-за-читање црно мастило.Сите pipets содржат премија материјал филтер за приклучокот.Произведени од medial одделение богородица стиропор.Сите серолошки pipets се произведени со ASTM Стандардот Спецификација за Серолошка Pipets E-934. Сите серолошки pipets се пакуваат стерилни (гама irradiated) индивидуално спакувани во кеси или фармацевт krabičkách или рефус спакувани во кеси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...