0
clear
  • Avima Бебе Силикони Брадавиците за Широк Врат Шишиња, Брз Проток 6 Месеци+ (Сет од 6)
  • -20%
  • -20%
Avima Бебе Силикони Брадавиците за Широк Врат Шишиња, Брз Проток 6 Месеци+ (Сет од 6)

Avima Бебе Силикони Брадавиците за Широк Врат Шишиња, Брз Проток 6 Месеци+ (Сет од 6)

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мека 100% Силикон за вашето бебе е удобноста.Им помага на транзиција од Мајка ми е на градите на шишенце за хранење.Патентирана Duo-Flo брадавица се прилагодува на протокот на млеко според вашето бебе е хранење темпо да помогне да се намали colic, гас, и плукаат нагоре. 6 парче Вредност Пакет на нашата Сцена 3, Брз Проток на брадавица.Идеален за Доенчиња 6 M+.Да ги користите овие замена брадавиците само со Avima бренд Широк Врат шишиња или Транзиција Првенство.Сите Avima производи се направени со највисоки стандарди за безбедност и се слободни од BPA, ПВЦ, phthalates.Премиум Квалитет - Голема Вредност!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★★ Гулаб мајчино млеко чувство е (1) шише кои можат да дишат усна тесно, така што воздухот не излегуваат

★Висок Квалитет : 100% сосема нов, брадавиците се направени од мека, црвена латекс ★Resuable : Лесно да се инст

температура отпор] кози млеко за puppies силиконска брадавица, висока температура и ниска температура отп

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

НеКапе брадавиците се истури и течење отпорни.Бебе контроли проток на течноста во шишето.Мека текстура

Ние го променивме нашиот бренд име и пакување дизајн!Првиот Најважен од NUK има замени Гербер бренд име н

Секое Ниво 4 Брадавица има истиот во согласност проток, така и вие и бебето да знаете што да очекувате.На

Бебе Брадавиците За Шишиња : Помек од силикон и поотпорни на teething и каснувања; Тие се чувствуваат повеќе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ПЕТ ВИДА : На Овчо Млеко Хранење Кофа има пет видови за вас да се избере, да се задоволат различните потре

100% СОСЕМА НОВ : Јагниња Доењето Кофа е 100% сосема нов и висок квалитет.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Добитокот Млеко се

Медицинскиодделение силиконска брадавица штити од латекс алергени.Напредни 360° anticolic venting систем.Екстр

2 Vented Силикони Брадавиците, 6+ месеци.Користење со Lifefactory 4 оз и 9 оз стакло бебе шишиња.BPAfree.Тестирани за да

СО СКАЛА : Кофа внатрешна со скала, проверете вентил фиксна брадавица, контрола млеко истекување или backfl

SAFE МАТЕРИЈАЛ : храна одделение силиконски, безбедно и без мирис, без BPA, ПВЦ, Олово, Phthalates, или било кои дру

Мал дијаметар овозможува на бебињата да останат во контакт со кожата.Три дупки нека млеко тече слободно

НАЈДОБРИ ЗАМЕНА : Одгледувањето Работам добро може да го замените стариот или оштетени деца 100% СОСЕМА Н

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Добитокот Млеко се Хранат Кофа е направен од високо квалитетни пластични материјали, ц

Please wait...