0
clear
  • На Barbering Ко. 3 Начин Огледало - Вистински Стакло | Trifold Огледало за Себе Коса за Сечење & Стил | DIY Фризура Алатка да се Намали, Намали, или Бричат Главата & Деколте Дома | ?
  • -20%
  • -20%
На Barbering Ко. 3 Начин Огледало - Вистински Стакло | Trifold Огледало за Себе Коса за Сечење & Стил | DIY Фризура Алатка да се Намали, Намали, или Бричат Главата & Деколте Дома | ?

На Barbering Ко. 3 Начин Огледало - Вистински Стакло | Trifold Огледало за Себе Коса за Сечење & Стил | DIY Фризура

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

360 степени VIEW – Авто коса за сечење никогаш не било полесно.Благодарение на нашите trifold огледало, ќе бидете во состојба удобно да ги видите сите агли на главата и да се добие совршен DIY фризура секој пат.Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ – Патувања на берберот се одзема време и скапи.Сега можете лесно може да го намали вашиот сопствен косата дома во минути, така што може да се трошат вашето време и пари прави она што го сакаат.ВИСТИНСКИ СТАКЛО, БЕЗ МАГЛА, НЕМА НАРУШУВАЊЕ – Ние се користи вистински стакло за нашите огледала кои секогаш ќе ви даде јасна и реална рефлексија.Други слични производи често функција на доградба на акрилни огледала, наместо.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ– Благодарение на својата засилен шарки и подобрен дизајн, вашите три-начин огледало се цврсти и издржливи.РАЦЕТЕ СЛОБОДНИ, ПРИЛАГОДЛИВИ И ПРЕНОСНИ – Благодарение на неговата силна прилагодливи загради, сите што ви треба е врата до позиција нашите trifold огледало во совршен висина.И тоа лесно се вклопува во вашиот куфер, па можете да го одржите вашиот фризура свежи дури и кога патуваат!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Универзална монтажа дизајн за ТВ & Следи 37"80".Супер низок профил дизајн места на ТВ само 1.84" од ѕидот.Закл

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

КОРИСТИТЕ било КАДЕ : Дали треба girlie биро прибор за на училиште, дома или канцеларија, Сина Монако Канцел

RPSTLxx M Remote Pro Серија Отворено Далечински Моќ Systems The RPSTLxx M Remote Pro серија надворешна сила.Пакет Тежина : 1005.0 ф

МОРА да купите со дел број, а НЕ ТВ број на моделот.Постојат неколку моќ одбори кои одат на овој модел, и т

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

Совршен Подарок Лекување на себе си или некој друг со сите најважен за одржување на здрава брада.Брада

ВИСОК КВАЛИТЕТ и ДОЛГ животен ВЕК магнетното вратата стоп е направен од Sод не 'рѓосувачки челик, кој е и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, 10 Windows систем, и

????【 Супер Луксузен Диносаурустематските Печење 43 Компјутери Set 】— Диносаурус во облик cookie секачи може

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Please wait...