0
clear
  • CAOMING 64GB USB 3.0 + Тип-C 3.0 Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V11 (Боја : Роза Злато)
  • -20%
  • -20%
CAOMING 64GB USB 3.0 + Тип-C 3.0 Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V11 (Боја : Роза Злато)

CAOMING 64GB USB 3.0 + Тип-C 3.0 Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V11 (Боја : Роза Злато)

DEN 268.80

Достапност
Достапно за нарачка

Мобилен телефон интерфејс : Тип-C 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал : цинк легура.Складирање брзина : прочитајте брзина 85 M/S за да 95 M/S, напишете брзина 25 M/S за да 35 M/С Компатибилен систем : компјутер со USB3.0 интерфејс, win XP или погоре, OS8.0 или погоре.Димензии : 45.8x21.5x9.5мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

【Рачно изработени】 рачно изработени двапати ѕид Изолирани чаши, секој кригла фали еден единствен крив

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

Подарок за Интимни "Meow" : мачката е секогаш да работи до вас, кога ќе дојде дома после работа.Животот стан

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : 2 Круг Пенкало Носители и Сет од 3 Големи пластовидно биро материјали организато

Универзална монтажа дизајн за ТВ & Следи 37"80".Супер низок профил дизајн места на ТВ само 1.84" од ѕидот.Закл

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

ВИСОК КВАЛИТЕТ и ДОЛГ животен ВЕК магнетното вратата стоп е направен од Sод не 'рѓосувачки челик, кој е и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Амбуланта корегирање Rhinestones на Квалитет во Сите топла фиксна Rhinestones се flatback и веќе се применува со лепак.

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

10" x 21 / 4" Возачистрана (лева рака), manual за прилагодување електрични приколка кочница собранието за 3.500lb ос

Please wait...