0
clear
  • Вилбур Кертис Сируп Потоплите 1.0 Литри Сируп Сад - од не ' Рѓосувачки Челик и Температура Контроли - ЗАПАД-1 (Секој)
  • -20%
  • -20%
Вилбур Кертис Сируп Потоплите 1.0 Литри Сируп Сад - од не ' Рѓосувачки Челик и Температура Контроли - ЗАПАД-1 (Секој)

Вилбур Кертис Сируп Потоплите 1.0 Литри Сируп Сад - од не ' Рѓосувачки Челик и Температура Контроли - ЗАПАД-1 (Секој)

DEN 616.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ниска температура држи сируп вкусна.Популарен избор за храна услуга за професионалци бара сигурен сируп потоплите.Најдобрите квалитет тешки мерач нерѓосувачки челик.Овие карактеристики го прават ова на еден од најпопуларните сируп warmers во комерцијални службата за храна индустрија.Изградба - Карактеристики мазна заварени шевовите за години на сигурен сервис.Овој сируп потоплите беше наменета да се користи во ред ресторани, хотели и други храна услуга установи.Изградба - Карактеристики мазна заварени шевовите за години на сигурен сервис.Составни компоненти се конструирани за да се обезбеди тоа можат да го издржат ден-за-ден употреба бара од комерцијални храна услуга опрема.Вилбур Кертис е претпочитаниот пијалаци опрема услуги на ресторани, хотели и други комерцијални храна услуга установи.Нејзините производи се дизајнирани да ги задоволат издржливост и перформанси потребите на службата за храна професионалци.Сируп потоплите дизајн стои до rigors на температура корекција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

○Карактеристики 1.На абажур е 185mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

GloRay® Пица Потоплите, Контра Врвот, се ПоминеПреку, quad коса полица, 36" x 24" длабоко, од не ' рѓосувачки челик

Одговара Гром Група (Катран Хонг) SEJ22000 / SEJ21000 / Zojirushi THA803 S / Вклопуваат Amko SEJ22000 / Вклопуваат Adcraft RWE50 / В

Високо Квалитетен Материјал : Храна, топлина светилка со висок квалитет, од нерѓосувачки челик абажур з

ДРЖИ ЧИНИЈА ТОПЛА : Nutri Chef Електрични Топла Плоча може да се користи w / печење листови и оброците јадења.

【Меѓусебно Дизајн】Стандард тави, кој работи со 8.26" длабоко стандардна големина прегради од сите голем

Гаранција : 1Год onсајт На Делови и Работна Гаранција, стандард.Напони : 120 / 208240v / 60 / 1ph, 16 засилувачи, NEMA L1420

Овој Вулкан "ФОЛКСВАГЕН" е .Овој бесплатен стои модел има 1" дебела врвот и од страна на изолација.Ова зат

Надворешните димензии се 13 x 10 x 4 инчи, внатрешниот size 12 x 9 x 4 инчи, совршен за да се држете за да се оди кап

【Приоритетни материјал】целокупниот материјал е направен од дебела нерѓосувачки челик, што е повеќе о

○Карактеристики 1.На абажур е 250mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Челик надворешната школка со лесензачистење на црно во прав заврши.Нерѓосувачки Челик 10.5 qts вметнете вк

★Нашите вклучена храна потоплите карактеристики голем капацитет пан (57.5x38x27cm во димензија) Еден Плех : 30

◆ Карактеристики 1.На абажур е 175mm во дијаметар 2 Фиксна виси лустерот 3 Униформа греење, добра храна изо

Вистински ОЕМ замена дел.AJ На песни Преглед делови за поддршка на нивната линија на високобрзински вер

Please wait...