0
clear
  • extang Trifecta 2.0 Мека Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 92630 | Вклопува 1982 - 2011 Форд Ренџер 6' Кревет (72)
  • -20%
  • -20%
extang Trifecta 2.0 Мека Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 92630 | Вклопува 1982 - 2011 Форд Ренџер 6' Кревет (72)

extang Trifecta 2.0 Мека Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 92630 | Вклопува 1982 - 2011 Форд Ренџер 6' Кревет

DEN 2054.40

Достапност
Достапно за нарачка

Се Вклопува Во 1982 - 2011 Форд Ренџер 6' Кревет (72").ЧУВАЈТЕ ГО на ЕДНОСТАВЕН, Лесен за инсталација и лесен за ракување.Две EZ-Заклучување стеги се наоѓа на задната врата се држи капакот заклучен.Повлечете надолу едни со менгеме, се свитка покрие два пати, тока до кабината & go.Целиот капак може да биде лесно да се отстрани во минути да дестинации кои сосема нов троседот.ИЗДРЖЛИВИ TARP ПОКРИЕ Trifecta 2.0 е изградена со кожа-жито ткаенина изграден за да се одврати вода и да се заштитат вашиот камион кревет од елементи.Оваа морски одделение материјал е исчезнат отпорни со одлична тензија.Се справи со автопат без било трепет!.НАЈБРЗО се ИНСТАЛИРА Оваа мека-виткање покрие доаѓа целосно состави.Едноставно плоштад до капакот на вашиот камион & заостри две кабината стеги до креветот на ѕид.Без шини да се гужва во врска со и без посебни алатки потребни.Е потребно подолго време да се отстранат од полето отколку да се инсталира.EXTANG ИНЖЕНЕРНИТЕ Инженеринг е во срцето на причината зошто ние го имаме повеќето комплетна понуда на камионот корито опфаќа во Северна Америка.Ние сме посветени на донесувањето на производи на пазарот кои ќе се подобри комунални услуги, погодност, и изгледот на вашиот камион.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се вклопува во 2007 2021 Тојота Тундра w / OE песна систем 5' 7" Кревет (66.7").КРАЈНАТА БЕЗБЕДНОСТ На BAKFlip MX4 tonneau ко

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ПРЕМИУМ & МАТ ЦРНА Ова тешко rollup поклопецот

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

НИ Патентиран Дизајн.Капакот е dualобложени и е направен од тешки 24oz.морскитеодделение винил, со авионодд

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500...

Се вклопува во 2019 2021 Chevy / ГМ Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o фабрика страна чување на

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 199904 2500 HD 6' 6" Кревет (78") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Се вклопува во 2014 2018, 2019 Ltd / Lgcy Chevy / GMC Silverado / Сиера 5' 9" Кревет (69.3").НАПРАВЕНИ ВО САД направени во САД со гло

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500 6' 6" Кревет (78").НЕВЕРОЈАТНО ФУНКЦИОНАЛЕН Tru Xport

Please wait...