0
clear
  • BRB12#12 Месинг Заковки w/Burrs, Цврсти Месинг (100 ја поставува по торба)
  • -20%
  • -20%
BRB12#12 Месинг Заковки w/Burrs, Цврсти Месинг (100 ја поставува по торба)

BRB1212 Месинг Заковки w/Burrs, Цврсти Месинг (100 ја поставува по торба)

DEN 646.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПОРИБЕНО СО BUCKLEGUY : Подготвени да брод од страна на САД веднаш.Во ТЕКОТ 17,000 ПЕТ-ЅВЕЗДА РЕЦЕНЗИИ : Од потврдена корисници на нашиот сајт. 1-STOP SHOP ЗА LEATHERCRAFT & ДОДАТОК ТРГОВИЈА : Buckleguy акции хардвер, кожа, tools & материјали за crafters & производители.КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТ : Ние внимателно да се избираат и да се тестираат сите производи ние акции.СЕМЕЕН БИЗНИС ОД 1945 година : Седиште во Нова Англија, ние сме биле угостителски на кожа додаток за трговија со текот на 75 години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

Материјал : Челик.Крај : Цинк.Номинална Големина : 2 lb.Стил : Tinner.Тип : Цврсти Занитвам.Ние акции широк спек

Материјал : Алуминиум.Пакет Количина : 30 комплети Копчето Студ (Завртка & Студ).Тркалезна Глава Копчето Г

Дијаметар (Номинална) : M2 Diameter (Димензија) : 2mm Length (Номинална) : 6mm Head Дијаметар : 3.5 mm Head Висина : 1.2 mm Category : Цв

Користење на исклучителна изработка и површината electroplating третман, тоа е анти‑ ' рѓа, анти‑корозија и им

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

ПОРИБЕНО СО BUCKLEGUY : Подготвени да брод од страна на САД веднаш.Во ТЕКОТ 17,000 ПЕТЅВЕЗДА РЕЦЕНЗИИ : Од потврд

Алуминиум Поп Заковки АСОРТИМАН Комплет Избрани алуминиум Поп Заковки.Вклучува Појавување на Занитва

ЗАНИТВАМ ПОДОЛГ : волфрам цилиндар занитвам блок апсорбира повеќе вибрации од челик, намалување на замо

Солидна заковки се едноставно вратило и главата дизајнирани да бидат деформирани со чекан или занитвам

Солидна заковки се едноставно вратило и главата дизајнирани да бидат деформирани со чекан или занитвам

Солидна заковки се едноставно вратило и главата дизајнирани да бидат деформирани со чекан или занитвам

1 lb.пакет пакет на КС Osborne 3 / 4" Долго Цврст Меч Заковки и Burrs.Тешка должност, ' рѓа доказ за постојан сврзува

Се користи за да се инсталира канал салда.Алуминиумска конструкција.Шупливи совет.Лесно да се инсталир

Дијаметар (Номинална) : M2 Diameter (Димензија) : 2mm Length (Номинална) : 10mm Head Дијаметар : 3.5 mm Head Висина : 1.2 mm Category : Ц

ВИСОК КВАЛИТЕТ на АЛУМИНИУМ : Овие Навртки се направени од Високо Квалитетни Алуминиумски која е една о

Направен од висок квалитет на месинг материјал се со добра отпорност на корозија, цврсти и издржливи.За

Дршката е направен од висок квалитет на задебелена Uоблик челик на добра цврстина.Тоа ќе го направат воз

Издржливи и практични.Материјал : алуминиум.Големина :Дијаметар x Должина.Спецификација : М2.4...

Рамни Навртки се користи за да се поврзете две парчиња материјал брзо и ефикасно.Капа на занитвам е речи

Дијаметар (Номинална) : M5 Diameter (Димензија) : 5mm Length (Номинална) : 6mm Head Дијаметар : 8.8 mm Head Висина : 3mm Category : Цвр

Дијаметар (Номинална) : M8 Diameter (Димензија) : 8mm Length (Номинална) : 50mm Head Дијаметар : 14mm Head Висина : 4.8 mm Category : Цв

Тоа ќе го направат возбудлив проекти бриз и обезбедува брз и удобен операција за да ги зачувате вашите р

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

Дијаметар (Номинална) : M2 Diameter (Димензија) : 2mm Length (Номинална) : 10mm Head Дијаметар : 3.5 mm Head Висина : 1mm Category : Цвр

Солидна заковки се едноставно вратило и главата дизајнирани да бидат деформирани со чекан или занитвам

Достапни во четири стилови за избор : Сребрена, Црна, Бронза, Злато.Широко се користи, погоден за ремени,

Please wait...