0
clear
  • BaoFeng Радио Висока Моќност Шунка Радио Рачни 144-148Mhz/420-450Mhz Надгради BaoFeng УВ-5R Воки Токи со 2pcs Батерија 1800mAh Батеријата Вклучува Целосен Комплет
  • -20%
  • -20%
BaoFeng Радио Висока Моќност Шунка Радио Рачни 144-148Mhz/420-450Mhz Надгради BaoFeng УВ-5R Воки Токи со 2pcs Батерија 1800mAh Батеријата Вклучува Целосен Комплет

BaoFeng Радио Висока Моќност Шунка Радио Рачни 144-148Mhz/420-450Mhz Надгради BaoFeng УВ-5R Воки Токи со 2pcs Батерија

DEN 2227.20

Достапност
Достапно за нарачка

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув-5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД-771 висок стекнат антена (двапати на антената), во голема мера се проширува сигнал за пренос на далечина и го подобрува сигнал прием. ✔️Три-прекинувач, ќе ви овозможи да изберете помеѓу висока моќ за да се зголеми опсегот или ниска моќност за да се зачува животот на батеријата. ✔️Комплетен Сет : Висока Добивка 771 Антена; Акустична Цевка Слушалка; CH340 Програмирање Кабел; Пакет содржи целосен сет на додатоци, нема повеќе да се грижите за се во потрага по компатибилни додатоци. ✔️Батерија 1800 m Ah Li-ion батерија, до 36 часа време на мирување, еден повеќе батерија поддржува ќе подолго време во отворено активност, дом, работно место, итн. ✔️Bao Feng BF-F8 TD шунка радио е компатибилен со ВЕСЕЛ; повеќе погодно за рачно програма повеќето од прилагодувањата преку тастатурата, како и да PC програмирање со CH340 програмирање кабел во кутија; работа со windows системи; Во-длабочината на програмски водич направете го тоа лесно да се започне. ✔️Широк компатибилност : 128 меморија канали, кои најчесто се користи фреквентен опсег, што го прави компатибилен со многу други Bao Feng радија, како што се Bao Feng ув-5r, Bao Feng bf-f8hp и Bao Feng ув-82 серија. ✔️Слична функција како и најпопуларните Bao Feng ув-5r;вградена LED светилка; вокс; скенирање; следење; гласовен потсетник; итни аларм; лесно да се научат и да работат. ✔️BF-F8 TD е FCC уверение,FCC ID : 2 AJGM-UV5 RPRO; препораките на FCC за сертификација за превземање под листата на производот водичи и документи. ✔️Bao Feng BF-F8 TD се овластени од страна на Bao Feng компанијата; VITAHUI продавница е овластен НИ Bao Feng дистрибутер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

360 степени VIEW – Авто коса за сечење никогаш не било полесно.Благодарение на нашите trifold огледало, ќе биде

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ Нашата мала складирање кошеви нудат лесна простор за вашите фиоки за да п

Тешкидолжност нервира ТВ планината добро изградена на висок квалитет на метал, одговара на повеќето 2655

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

ОНА што Е ВКЛУЧЕНО : Шест (6) складирање коцки со капаци.ТОЛКУ МНОГУ се КОРИСТИ : Совршен за чување на пеле

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New ez клип токи и ремени поедноставување на прилогот

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

МОРА да купите со дел број, а НЕ ТВ број на моделот.Постојат неколку моќ одбори кои одат на овој модел, и т

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Подарок за Интимни "Meow" : мачката е секогаш да работи до вас, кога ќе дојде дома после работа.Животот стан

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

❤❤:54 W Црвено Светло Терапија Светилка : Доаѓаат со мала вдлабнатина, која Работи со било кој тип на E26 /

Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, 10 Windows систем, и

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Please wait...