0
clear
  • TOYANDONA Бебе Шише Сушење Рек Складирање Старечки Шише Складирање Кутија Организатор со Капак Преносни Кујната Кабинет Организатор Хранење Шише Случај за Дома
  • -20%
  • -20%
TOYANDONA Бебе Шише Сушење Рек Складирање Старечки Шише Складирање Кутија Организатор со Капак Преносни Кујната Кабинет Организатор Хранење Шише Случај за Дома

TOYANDONA Бебе Шише Сушење Рек Складирање Старечки Шише Складирање Кутија Организатор со Капак Преносни Кујната

DEN 1069.44

Достапност
Достапно за нарачка

✅Ефективни - Држи до 6 шишиња во исправена позиција за сушење додека вишокот на вода се собира во дното на садот.Идеален за употреба на вентили, цевчиња, брадавиците, пумпа додатоци, pacifiers и повеќе.Отстранлив прибор за јадење кошница може да има бебе со лажица, чиста четка итн. ✅ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Преносни организаторот за употреба на вентили, цевчиња, брадавиците, пумпа додатоци, pacifiers и повеќе.Отстранлив прибор за јадење кошница може да има бебе со лажица, чиста четка итн. ✅СОВРШЕН HYGINE - Со отстранлив PP покрие одржување далеку од прашина, муви и бубачки, Лесно да се размонтираат и лесно да се измијат. ✅Погодна за чување бебе нега шишиња, прибор за јадење или чај, чаши, прибор за јадење, кујна зачини, и така натаму. ✅Со отстранлив прибор за јадење кошница, тоа е идеален за употреба на вентили, цевчиња, брадавиците, пумпа додатоци, pacifiers, бебе лажица, чиста четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дршката е покриен со TPE мека филм, кој е мека и не му наштети на вашите раце, и ја заштитува вашата мајка и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

може да се држи кафе или чај, чаши, шишиња и се пијат Чаши.Плоштад база дизајн е многу здрав ,.Практичен и

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

Уживајте во HandsFree изневерам Ова Breastmilk Колектор работи во повеќе старечки позиции.Широката уста дизајн

★ Безбедно и Здрав Материјал : сушење решетката за бебешките шишиња се направени од храна одделение мат

Со 5 Шише поддршка , може да се одржи babys шишиња и додатоци лесно, како што се sippy чаши, брадавиците, pacifiers, п

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...