0
clear
  • Тапан Сандер Комплет - 20pcs Вретено Пескарење Тапан Сандер Алатка Комплет Наместен со Случајот за Вежба Притиснете
  • -20%
  • -20%
Тапан Сандер Комплет - 20pcs Вретено Пескарење Тапан Сандер Алатка Комплет Наместен со Случајот за Вежба Притиснете

Тапан Сандер Комплет - 20pcs Вретено Пескарење Тапан Сандер Алатка Комплет Наместен со Случајот за Вежба Притиснете

DEN 1224.72

Достапност
Достапно за нарачка

✔【Лесно да се Инсталира】:Самостојно проширување на перница е лесно да се инсталира и дизајниран да прегратка ракави, за цврста контрола, одржување пескарење хартија во место за дополнителна казна заврши. ✔【Труд-заштеда на Употреба】:Стандардна големина тапани се заеднички и компатибилен да се користи со gyratory алатки, како што се вежба притиска и рака моќ вежби. ✔【Добар Помошник за Мебел Производство】:Идеален додаток за дом, хоби, DIY, столарија, дрво работи, и многу повеќе.Да имате чувство на остварување по готовиот производ е произведен. ✔【Погодно за Складирање】:Тапан сандер комплет доаѓа со силна складирање случај за брз пристап и заштита.Квалитетот на изградба изграден е долготраен, лесни и трајни производи за пескарење дупки, контура рабовите, и чистење надвор неправилни форми. ✔【Обезбедување на квалитет】:Професионални продавачи се наменети да служат на клиентите, ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми со производот во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тапан Сандер Полнење : Самостојно проширување на перница е лесно да се инсталира и дизајниран да прегра

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Избор на повеќето широко се користи големини на гумаcushioned, самостојно проширување пескарење тапани.Ком

100% сосема нов и висок квалитет.Забелешка : ве Молиме потврдете го големината пред да плаќаат.Жито : 60...

Максимална ширина (во) : 50 (две додавања).Минимална должина (во) : 21 / 4 Максимална дебелина (во) : 4 Минимална

Користење со преносни електрични, cordless или воздух напојува вежба.Издржливи гума пескарење тапан и 4 рак

Please wait...