0
clear
  • 1 Тркалаат Метален Злато се Зголеми Злато Табела Тркач Тркалаат Сјајна Sequin Табела Тркачи Сјајот Тенка Мрежа Табела Тркач Правоаголник Табела Облека се Тркалаат 11 И
  • -20%
  • -20%
1 Тркалаат Метален Злато се Зголеми Злато Табела Тркач Тркалаат Сјајна Sequin Табела Тркачи Сјајот Тенка Мрежа Табела Тркач Правоаголник Табела Облека се Тркалаат 11 И

1 Тркалаат Метален Злато се Зголеми Злато Табела Тркач Тркалаат Сјајна Sequin Табела Тркачи Сјајот Тенка Мрежа

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер.Златни метални дизајн : ова глам табела тркач е соодветен избор за многу внатрешна и надворешна декорација, бидејќи фолија на површината може да им даде надвор на еден суптилен сјај што сјае во светлината, за додавање на убавината на вашата маса и елеганција во вашиот дом оркестарот; Она што е повеќе, злато боја може да се направи целиот оркестарот претставуваат свежо чувство.Здрав материјал : табела тркач за партија е изработен од полиестер пребивање со метални фолии, безбедно и без мирис, мека и мазна, тешко е да се носат, детален во кроењето, не е лесно да се скрши или да се деформира, лесен за чистење и одржување, што може да се примени за долго време.Пакетот вклучува : она што ќе добиете е 1 ролна злато тркачи за маса, секој се тркалаат по големина е 27.94 x 1000 cm/ 11 x 393 инчен; Доволни количини може да ги исполни вашите замена потреби и лични преференции, соодветна големина е подготвен за повеќето маси.Применливи прилики : овие свадба маса тркачи се погодни за различни прилики, како свадба, роденден, годишнина, булчински туш, бебе туш, housewarming партија или на некој настан партија, додавајќи завршувањето на допир да вашиот tabletop оркестарот.Се создаде забава : glittery табела тркач пакет е едноставен и елегантен, убава и згодна, кои лесно можат да бидат заменети со други украси и природно да се интегрира во вашата домашна декорација; Дали тоа е ставен на трпезариска маса, камин, или салон, тоа може да ви донесе неочекувани пријатен употреба искуство за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој производ вклучува само Табела Тркач и не се вклучуваат и други украси од Табела Тркач ◆Гроздобер и

ВИСОК КВАЛИТЕТ TABLECLOTH : Нашиот Божиќ маса тркач се delicately ткаени од висок квалитет издржливи ткаенини (пол

90%полиестер Свила,10%памук.Нордиските ретро стил,Стилски и динамичен.Користење на најдобар квалитет пам

Погоден за Вашата Вечера Маса, W маса, Кафе на Маса и Книга Биро, Складирање Табела, Пикник Маса, Патио, Etwit

Оваа ресни табела тркач додадете совршен за секоја табела, свадба, банкет.Ова е убаво дизајнирана Табел

Функција : прашинадоказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth

Материјал : 100% лен ткаенини, не се намали, не бледнее и Увезени.Пакет оглас : 1pc.Големина : 13×72inch(33×183cm).Лесе

Безвременски стил за вашиот дом класичен главен за било каков вид на забавни,оваа табела тркач ќе додад

Се СОЗДАДЕ ЗАБАВА ТАБЕЛА ВРВОТ â€" Нашите DII Кактус Табела Тркач Мерки 14x72", Лесно се вклопува во маса кои

Материјал : Лен (burlap слично) ткаенина.Издржливи и еднократно.Димензии : Ширина*должина14 инчи*72 инчи (36×183cm

Материјал : Памук, Лен Ткаени / Stitched.Произведено во Кина.Красат вашата трпезариска маса со нашите убави и

【 Високо Квалитетен Материјал 】Направени од избрани памук burlap, памук конец цврсто stitched, со исклучителн

Материјал : 100% лен ткаенини, не се намали, не исчезнува.Соодветна Големина : 13×72inch(33×183cm).Погоден за маса к

ГО ПРОСЛАВАТ СРЕЌА НА ИРСКОТО Координати совршено со било Свети Патрик Ден décor, направи ова тркач на це

★ Мода и едноставно прекрасен дизајн,мека на допир,tassel детали на секој крај ★ Материјал : висококвалите

Please wait...