0
clear
  • uxcell 15pcs 15mm Кол, 20pcs 13mm Кол Мебел Cam Заклучување Орев Конектор Фитинзи
  • -20%
  • -20%
uxcell 15pcs 15mm Кол, 20pcs 13mm Кол Мебел Cam Заклучување Орев Конектор Фитинзи

uxcell 15pcs 15mm Кол, 20pcs 13mm Кол Мебел Cam Заклучување Орев Конектор Фитинзи

DEN 246.96

Достапност
Достапно за нарачка

[Тип 1 Size] - Дијаметар(Приближно) : 15mm / 0.6"; вкупна Висина(Приближно) : 12mm / 0.47"; Внатрешните Висина(Приближно) : 3.5 mm / 0.14". [Тип 2 Size] - Дијаметар(Приближно) : 13mm / 0.51"; вкупна Висина(Приближно) : 10мм / 0.39"; Внатрешните Висина(Приближно) : 3.0 mm / 0.12". [Употреба] - Еден од трите во една компонента, кои треба да се користи заедно со dowel pin и пред-вметната орев. [Функција] - Материјал : Цинк Легура, Анти-корозија; Површинска обработка : Никел Позлата; Боја : Сребро на Ѕвонење.Одговара за различни типови на мебел, кабинет, фиока салон. [Примена] - Одговара за различни типови на мебел, кабинет, фиока салон, гардероба и мебел панел. (Ве молиме проверете ја големината пред купување).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Внатрешната Нишка Големина : M5; Орев Надворешен Дијаметар : 9.5 mm / 0.37"; Должина : 10мм / 0.39"; Применливи Вежба

Лесен за одржување, инсталирајте нишка ја вметнете во некоја штета завртка дупка, а потоа на завртката д

【ШИРОКА ПРИМЕНА】 Навој внесува ореви се погодни за тешко дрво, како што цврсто дрво, имаат добар ефект

Овие вметнете завртки се изработени од високо количество цинк позлатен јаглероден челик за издржливос

Инсталација : Направи дупка со соодветните малку големина, и заклучување орев со шестоаголни клуч.Имаме

Пакетот вклучува : 100pcs 7 големина на хексадецимален штекер вози главата вметнете одредување орев конект

【Висок Квалитет】Нашите ореви се направени од високо квалитетна месинг, со стандардни кружни, длабоки

1.Хексадецимален Вози инсерти за меки дрво се ефтин вметнете за употреба во подготвендасоберат мебел, ф

Исто така, се применуваат за да се коло собранието и во областа на електрониката.Ние ги задоволат сите в

Внатрешната Нишка Големина : М8; Орев Надворешен Дијаметар : 13.5 mm / 0.53"; Должина : 23mm / 0.91"; Применливи Вежба

7 во Жица Тема Вметнете Модел Опис : На Пример : M3 x 0.Спецификација : Предмет Тип : Тема Поправка Материјал :

Целосно Навој Род : Вид : Целосно Навој Род;Боја : Сребро;Конец Кол : М8;Теренот : 1.25 mm;Материјал : 304 од не ' р

Постојат вкупно 150 парчиња инсерти кои можете да го користите за многу проекти.Овие М2.5 внесува доаѓаат

Карактеристики : Челик тема инсерти кои се користат во мали сила материјали како алуминиум, магнезиум, м

Лесен за Одржување : Навој внесува лесен за одржување, инсталирајте нишка ја вметнете во некоја штета за

Изработени од месинг материјал, овие инсерти се издржливи и отпорни на топлина.Постојат вкупно 150 парчи

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услугата живо

7 13 10pcs 19g / 0.Челик тема внесува да може ефективно да се подобри завртка конекција, значително подобрувањ

Карактеристики : Овие само допирање на тема внесува може да биде инсталиран директно, и не треба да допр

1 Соберат жица тема внесува во навој дупки на workpieces како што алуминиумски легури да формираат високисил

100% сосема нов и висок квалитет.Изработени од месинг материјал, овие инсерти се издржливи и отпорни на то

Обезбедува Силна Машина Тема Во Мека Шумата.Идеален За Употреба во Бор, Иверица, Составот на Одборот, и М

Please wait...