0
clear
  • 100ft KMR400 Низок Губење Coax Продолжување Кабел (50 Ohm) N Машки N Машки Конектор Коаксијален Кабли за 3G/4G/5G/LTE/GPS/WiFi/RF/Шунка/Радио Антена или Телефонски Сигнал Бустер Употреба
  • -20%
  • -20%
100ft KMR400 Низок Губење Coax Продолжување Кабел (50 Ohm) N Машки N Машки Конектор Коаксијален Кабли за 3G/4G/5G/LTE/GPS/WiFi/RF/Шунка/Радио Антена или Телефонски Сигнал Бустер Употреба

100ft KMR400 Низок Губење Coax Продолжување Кабел (50 Ohm) N Машки N Машки Конектор Коаксијален Кабли за 3G/4G/5G/LTE/GPS/WiFi/RF/Шунка/Радио

DEN 2903.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ултра Ниска-Загуба : Ова 100 метри кабелот со N-Машки до N-Машки Конектори е во црна боја и е Ултра Ниска-Загуба Coax Кабел,што значи дека тоа настануваат многу ниско на косата.Сите наши објекти што доаѓаат со целосна година на гаранција. XRDS -RF е посветена на подобрување на животите на нашите клиенти, и овој кабел ќе ви даде неверојатен квалитет на производот.Се работи за било 50 Ohm АНТЕНСКИ систем.На Јакна е направен од флексибилни и доказ-вода пвц кои може да се користи толку долго во суровата средина во отворено.Сигнал губење на 100 ft кабел на 3000 MHz е помалку од 2.Ние ги користиме на црна топлина се смалуваат цевка и наредени лепило од страна на топлина намалување на за да поврзете го адаптерот и коаксијален кабел .Високо-квалитетни Материјали : внатрешниот проводник на нашата n тип coax кабелот е бакар облечени алуминиум, па тоа е многу ефикасна и предизвикува многу ниска сигнал загуба, и кабелот е тешка должност.Оваа n, n скокач се зафати со САД KEYSIGHT E5071 C ЕНА мрежни анализатори за да се осигура vswr на кабелот помалку од 1.Тоа овозможува совршено безбедни конекции помеѓу засилувач и внатрешна или надворешна антена, славини, трупци.Спречи излетаат : Нашата коаксијален кабел донесе стегачот конектор не crimp тип конектор, па конектор ќе не е лесно да се падне од кабел и сите конекции се цврсти и професионално во прилог.3 d B што овозможува пренос на сигнали преку големи растојанија со минимална јачина на косата.А должината му е до 2.Компатибилност : Оваа ултра ниска-загуба 400 n кабелот е дизајниран да работи со сите уреди и апарати со 50-Ohm отпорност.2 во што е подолго од другите кои ќе се спречи код излетаат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

RPSTLxx M Remote Pro Серија Отворено Далечински Моќ Systems The RPSTLxx M Remote Pro серија надворешна сила.Пакет Тежина : 1005.0 ф

Тешкидолжност нервира ТВ планината добро изградена на висок квалитет на метал, одговара на повеќето 2655

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД771 висок стекнат ант

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

❤❤:54 W Црвено Светло Терапија Светилка : Доаѓаат со мала вдлабнатина, која Работи со било кој тип на E26 /

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

За користење со јаже, ремени, синџири, и мали кабел.Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик за максимална

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : HDMI Порт Приклучок Интерфејс Замена Конектор.Компатибилен со : Microsoft X

CUISINART САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна CUISINART САД ГАРАНЦИЈА.Cuisinart Предност 12 Парче Керамички Обложени Serrated

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

Овој кревет полнила за подигнување камиони одговара 2004 година до денес Ford F150(Исклучи Flareside кревет кутиј

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

【ЗА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ за ОБУКА】 : овие помине обука прсти се изработени од страна на имитира човечки прст

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

Совршен Подарок Лекување на себе си или некој друг со сите најважен за одржување на здрава брада.Брада

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

Please wait...