0
clear
  • Hooshing 20PCS 1/2-13 Stianless Челик Хексадецимален Завртки Груб Навој Хексагонални Орев Светла Заврши Fastener Алатка
  • -20%
  • -20%
Hooshing 20PCS 1/2-13 Stianless Челик Хексадецимален Завртки Груб Навој Хексагонални Орев Светла Заврши Fastener Алатка

Hooshing 20PCS 1/2-13 Stianless Челик Хексадецимален Завртки Груб Навој Хексагонални Орев Светла Заврши Fastener

DEN 979.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Големина】1/2"-13 Ореви.Тема Тип : Цврста (стандард).Светол Финиш.Количина : 20 Парчиња. 【Материјал】Направен од висок квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик, повеќе силни и работа подолго од редовните челик и обезбедува одлични ' рѓа отпор. 【Голема Алатки】Може да се користи двете затворен и отворен во дрво или влажни средини.Ќе ви помогне многу на вашиот проекти, одредување на уреди за кои е потребна изолација, и се користи хексагонални завртки, навртки и други пластични завртки и навртки. 【Лесно да се инсталира】Хексадецимален стил може да ги направи лесно да се затегнете со клуч или штекер.Бидете сигурни дека не да му го одземе вашиот ореви со текот на затегнување.Користете лешник што е во согласност со вашата други сврзувачки елементи. 【Широко Апликации】 се Користи во сите видови на прецизни машини, класифицирани инструменти, инструменти, електронски производи, апарати за домаќинство, комуникациски производи, брави, светла, светла, играчки, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

Еве една ламаriffic сет за секое дете, кој е подготвен да се истражуваат забава на вистински печење на Лама

Издржливи не ' Рѓосувачки Челик на папагал садот е изработен од нерѓосувачки челик, тоа е чиста и невкус

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : HDMI Порт Приклучок Интерфејс Замена Конектор.Компатибилен со : Microsoft X

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ Нашата мала складирање кошеви нудат лесна простор за вашите фиоки за да п

Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, 10 Windows систем, и

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД771 висок стекнат ант

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Please wait...