0
clear
  • НОВИ LON0167 50Pcs CHT5019-1 2Pins 5mm Круг Главата Инфрацрвен Приемник Photodiodes IR Диоди(50Pcs CHT5019-1 2_P_i_n 5mm runder Kopf Infrarotempfnger Photodioden IR-Диоди
  • -20%
  • -20%
НОВИ LON0167 50Pcs CHT5019-1 2Pins 5mm Круг Главата Инфрацрвен Приемник Photodiodes IR Диоди(50Pcs CHT5019-1 2_P_i_n 5mm runder Kopf Infrarotempfnger Photodioden IR-Диоди

НОВИ LON0167 50Pcs CHT5019-1 2Pins 5mm Круг Главата Инфрацрвен Приемник Photodiodes IR Диоди(50Pcs CHT5019-1 2_P_i_n

DEN 256.32

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Позиција : 2 P.Материјал : Пластика,Метал; Нето Тежина : 15g.Ред : Единствен Row Pin Големина : 0.5 x 28.5 mm / 0.02 x 1.12 инчен (D * Макс.L); 0.5 x 26mm/ 0.02 x 1inch(D * Макс.L).Пакет Содржина : 50 Компјутери x Инфрацрвен Приемник Диоди(Packungsinhalt : 50 x Infrarot - Empfängerdiode.Главната Боја : Црна;Сребрен Тон; Главата Големина(Приближно) : 5x8.8mm/ 0.197x0.34inch( D*L)(Hauptfarbe : Шварц; Silberton; Kopfgröße (ungefähr) : 5 x 8,8 mm / 0,197 x 0,34 Zoll (D * L).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Име на производ : Инфрацрвен Примање на Оптички Сензор;Модел : PT9087 C;Терминали Количина : 2 Терминали (2.54 mm)

Име на производ : Инфрацрвен IR Емитуваат Светлина Диоди;Главата Големина : 5 x 10мм / 0.2" x 0.4"(D*L).Pin Теренот : 2

【Квалитет Осигурување】 : внатрешноста на оваа висока моќност led светло е направен од висок квалитет на

Пакет тип : на чело, Пакет форма : Т13⁄4 Димензии (во mm) : Ø 5 Врв бранова должина : λp = 940 nm.Висока надежност, В

Име На Производ : Инфрацрвен Receiver Diode;Материјал : Пластични, Метални.Диоди Главата Големина : 3мм x 6mm / 0.12"

【Квалитет Осигурување】 : внатрешноста на оваа висока моќност led светло е направен од висок квалитет на

Име на производ : IR Инфраред Примање на Главата, Главата Големина : 3 x 5mm / 0.12" x 0.2"(D*H).Напон : DC 1.21.4 V;Тековни

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.

Please wait...