0
clear
  • Премиум Кабелот Мрежен Кабел, Ethernet, LAN & Печ CAT5e Кабел, UTP, Брз и Флексибилен & Стабилна RJ45 Кабел 1 Gbit/S, AWG 26/7, Бакар Кабел Cu, Жолта, 15 m
  • -20%
  • -20%
Премиум Кабелот Мрежен Кабел, Ethernet, LAN & Печ CAT5e Кабел, UTP, Брз и Флексибилен & Стабилна RJ45 Кабел 1 Gbit/S, AWG 26/7, Бакар Кабел Cu, Жолта, 15 m

Премиум Кабелот Мрежен Кабел, Ethernet, LAN & Печ CAT5e Кабел, UTP, Брз и Флексибилен & Стабилна RJ45 Кабел 1 Gbit/S,

DEN 475.68

Достапност
Достапно за нарачка

Печ-кабел UTP МАЧКА 5e, 1 Gbit/s.Категорија : CAT 5e - unshielded. 4x2 СО 100% Бакар AWG26/7 Диригент. 1 : 1 задача - 2x RJ45 приклучок.УЛ сертификат, пластична кеса со EAN код, должина од 15 м, жолта боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Ова УБS01 Сериски Адаптер е Повлечен од Нов Печатач и Целосно тестирани Пред Пратката, Па можете да се Ч

4.57 М КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ.СИВА; КОНЕКТОР ТИП : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈА ПРИКЛУЧОК; КОНЕКТОР ТИП Б : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈ

★Корисна уред за испитување на ЛЕР.Едноставно приклучете го вашиот ДОВЕДЕ во точниот дупки (од кои сите

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Премиум PS2 modbo 5.0 мо чип направени од високо квалитетни материјали кои може да ги корис

Компоненти : Сина 16x2 1602 lcd дисплеј + I2 C сериски интерфејс ранец; 1602 lcd екранот може да се прикаже 2линии x 16з

★Погодни за автомобил / мотоцикл халоген светилка или LED светилка употреба ★Кога се отвори пак сигнало

★ Должина : околу 79mm, Игла материјал : не ' рѓосувачки челик, големина на Игла : околу 20 x 0.7 мм...

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Производителот гаранција може да не се применува.Печкабел STP ниво 5e 4x2 бакар 100% бакар AWG26 / 7 проводници...

Please wait...