0
clear
  • CTA Алатки 1096 4 Парче Инјектор Млазницата Puller Сет
  • -20%
  • -20%
CTA Алатки 1096 4 Парче Инјектор Млазницата Puller Сет

CTA Алатки 1096 4 Парче Инјектор Млазницата Puller Сет

DEN 465.60

Достапност
Достапно за нарачка

ги отстранува оштетените бенц дизел инјекторите.вклучува puller алатка, 29mm дупчиња инјектор клуч, 10мм хексадецимален си игра битна за отстранување на центар парче на инјектор и поддршка прстени.апликации вклучуваат : спринтер & e-класа на мотори.прецизност направена.спакувани во удар мувла случај.Одговара тип : Универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Реверзибилна 2во1 алатка отстранува и инсталира пресодговара алтернатор и серво волан пумпа pulleys.Ги отс

Дизајниран за armatures на автомобили, алат и други electricals.Се шири : 35 до 80mm.Се снабдува со заклучување на завр

Примена : Специјално дизајнирани да ја инсталирате отстранување ЦЕНТАР оска компатибилен со BMW.Функциј

Исто така Не вклучува 7931 заптивка за Chrysler CirrDodge StratПлимут Бриз.Доставени во ударукрасениот футрола за ле

Поедноставува и expedites отстранување на тешкидолжност yokes на driveshafts, преноси, и заднитена крајот на зарабо

Направен за да бидете најсигурни алатки на пазарот денес.Алатка за решенија за повеќето сите ситуации.И

Дизајниран да се отстрани и да ја инсталирате хармонично balancer на најпопуларните Hyundai, и Mazda мотори.Тоа вк

2 Арм Универзална Внатрешни / Надворешни Puller Опрема Отстранување Алатка за Слајд Брзини, Макара, и Flywheel.В

Please wait...