0
clear
  • 50 компјутери T316 Рака Swage Навој Кабел Tensioner за 1/8 (3.2 mm) 1/19 Влакно од не ' Рѓосувачки Челик Кабел со 316L Орев, за Миење, а Заврши Acorn Нут
  • -20%
  • -20%
50 компјутери T316 Рака Swage Навој Кабел Tensioner за 1/8 (3.2 mm) 1/19 Влакно од не ' Рѓосувачки Челик Кабел со 316L Орев, за Миење, а Заврши Acorn Нут

50 компјутери T316 Рака Swage Навој Кабел Tensioner за 1/8 (3.2 mm) 1/19 Влакно од не ' Рѓосувачки Челик Кабел

DEN 1555.20

Достапност
Достапно за нарачка

Високо-квалитетен материјал : не ' Рѓосувачки челик t316 морски одделение,висока затегнувачка цврстина и анти-замор сила водоотпорна.Има одличен сјај и сјај за тоа.Издржливи во употреба.Рака swage, бара од страна crimp swage алатка.Дизајниран за употреба со 1/8 (3.2 mm) 1/19 влакно од нерѓосувачки кабел.Доаѓа со 316l орев, за миење, а заврши acorn орев.Неопходност : А swage алатка е потребно да се crimp овој монтажа на кабел.Обезбеди tensioning за вашите кабли и е обично се користи за повеќе работи, каде што повеќе tensioning способност е потребно.Апликации : Совршен за планирање на вашиот сопствен кабел оградата на проектот, добра за внатрешна или надворешна употреба( дрво, челик, алуминиум пост на палубата оградата).Погодна за отворен или затворен употреба.тоа е високо препорачливо да го користите кабелот за должини на не повеќе од 50 во едно влакно.Дек кабел оградата : Тоа е уникатен архитектонски пејсаж од страна на изгради прилично кабел оградата на проектот.Тие се лесно да се инсталира , вие не треба да биде про.висока цврстина кој се користи за кабел оградата системи.Балкон оградата:Дизајн вашата исклучителна скалило оградата,направи вашето семејство горди .Тоа не само што не е убава, но, исто така, концизен.Модерен дизајн, со отворен поглед, наменета за балкони.морски кабел оградата(t316 само) : Совршен за морски апликации , едрилица, јахта, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дел од Hillman асортиман #4274 / Label #338 Идеален за виси од средна тежина предмети или hooking поддршка кабли заедн

Кревање око орев обезбедува сигурен суспензија и укинување способности и да е изборот на повеќето луѓе.

Кревање око орев обезбедува сигурен суспензија и укинување способности и да е изборот на повеќето луѓе.

* Изработени од полипропилен Погоден за 6g / 8g завртка (3мм5мм месо тело со дијаметар) Може да се примени в

Изработени од полипропилен.Едно парче зглоб дизајн.Може да се примени во брод, авијација, автомобил и та

Please wait...