0
clear
  • Sklamp SPLAMP087 Компатибилен Проектор светилка/Сијалица со Станбен за Infocus IN120A IN120STA IN2120A IN122A IN124A IN124STA IN126A IN126STA IN2124A IN2126A Проектор
  • -20%
  • -20%
Sklamp SPLAMP087 Компатибилен Проектор светилка/Сијалица со Станбен за Infocus IN120A IN120STA IN2120A IN122A IN124A IN124STA IN126A IN126STA IN2124A IN2126A Проектор

Sklamp SPLAMP087 Компатибилен Проектор светилка/Сијалица со Станбен за Infocus IN120A IN120STA IN2120A IN122A IN124A

DEN 1309.20

Достапност
Достапно за нарачка

Wo Prolight Проектор Repalcement Гола Сијалица со станбен 100% нови компатибилни светилка.Квалитетот замена проектор сијалица животен век : 2500 Часови. 150 дена гаранција и 30 дена 100% Пари Гаранција за враќање.Новата Генерација Добра Lampwick внатре гола сијалица направи повеќе славни и доволно јасни, со истите Оригинални Функционирање.Сите светилки ќе бидат тестирани пред бродот да клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сите замена проектор светилки од Dekain се изградени со оригинални светилки од ОЕМ производители (UHP, PВИП, U

Име : 2 парчиња Сосема Нов Замена за 2012 2013 2014 Sagitar Автомобил Стил 12 V 35 W Халоген Сијалица Пред светилки drl Д

Точно одговара на ОЕМ# : 8321 A264, 8321 A108 и Partslink# : MI2593118 Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандар

Просечна употреба на четири до пет часа дневно ќе се обезбеди подолг проектор светилка живот.Сите Проек

ПОКАЖУВААТ ВАШИОТ ТИМ за ПОДДРШКА во Потрага по уникатен и интересен начин да се покаже вашиот тим за п

➤ (Сет од 2 луковици,6500 K,Xenon Бела) 881 3014 78EX Чипсети LED Светилки,1000 Lumenst како овој производ, ве Молиме кликнет

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Точно одговара на ОЕМ# : 63 17 7 298 331 и Partslink# : MC2562102 Ги исполнува или го надминува ТОЧКА 4 Врата; W / Магла; Хало

Точно одговара на ОЕМ# : 22831436 и Partslink# : GM2592308 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието

Напојува со 2 Парчиња Хипер Светла 15 W CSP Чип, 6000 K екстремно светла бела светлина, над 50.Лесно plug and play инст

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла Светилка И Жица Со Решетка.За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН"

Висока осветленост : Висока осветленост, силна пенетрација, да се подобри видливоста да се обезбеди без

▶ INCOBB x PHILIPS LED Внатрешни светла Возило поставите производ ▶ 6500 K кристално бела боја која го олеснува ок

Точно одговара на ОЕМ# : 22831436 и Partslink# : GM2592308 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието

Не deductibles или да се додаде на трошоците Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги на

Точно одговара на ОЕМ# : 22831436 и Partslink# : GM2592308 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc индустријата водечки производител на Проекција Светилки во

На светлата и помошни светла доаѓаат со широк агол на проекција и боја температура од над 6000 K, патот ќе б

Патент Прилагодливи Gripper Механизам е прв од ваков вид!Нејзината флексибилност и леснотија на користење

ЈЗО користи само оригинални светилки од ОЕМ производители (Philips UHP, Osram PВИП, Ushio, Феникс и Panasonic).ЈЗО светил

Надворешниот дијаметар : 120mm(4.72"),Жица должина : 45см; Боја : Жолто.База Тип : КОЧАН Led чипови Ангел око,На

Најдобра гаранција во бизнисот!Без проблеми се враќа и без проблеми гаранција замена Ако ние не можеме

(Сет од 2) Секој 7444 NA 7443 LED switchback сијалица е опремен со најновите напредни комбо висока осветленост и висо

/ gp / product / B00 N4 P5 WM4 Пакет се Вклучени : 2x Проектор 2x Леќа Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Свет

Висок Квалитет : Индикатор светлото е направен од висок квалитет на АБС материјал, водоотпорен и издржл

Погоден за "ШКОДА" Брза.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел пред ставање на ред.Примена : замен

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc индустријата водечки производител на Проекција Светилки во

Please wait...