0
clear
  • SHEUTSAN 40 Парчиња 2 Инчи Црвено Метал Пролет Стеги Сет, 1-инчен Вилица Отворање, Тешки Мали Пролет Клипови Стеги со ПВЦ Рачки за Дрвени Работи, DIY Занаети, Фото Реквизити
  • -20%
  • -20%
SHEUTSAN 40 Парчиња 2 Инчи Црвено Метал Пролет Стеги Сет, 1-инчен Вилица Отворање, Тешки Мали Пролет Клипови Стеги со ПВЦ Рачки за Дрвени Работи, DIY Занаети, Фото Реквизити

SHEUTSAN 40 Парчиња 2 Инчи Црвено Метал Пролет Стеги Сет, 1-инчен Вилица Отворање, Тешки Мали Пролет Клипови Стеги

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Направен од дебела ладна-валани плоча угасне и поцинкуван на површината се справи и совет е ПВЦ натопена за да не се лизга.Со нежна, едноставна и убава површината, метал пролет менгеме е силен и издржлив, и има силен стегање сила.ЦЕНЕТ ПАКЕТ - вкупно 40 парчиња на тешки метали пролет стеги кои е 2 инчи долго и има максимална вилица отворање на 1 инч.Мали и лесни по големина во обликува живописни црвена боја, таа е симпатична и деликатна подарок за семејства и пријатели.ЛЕСНО ДА се СТЕГА - под притисок точка се чува во близина на совет на вилицата за да се постигне позитивен стегање, пролет клипови менгеме е утеха за контрола и менгеме цврсто на многу површини на метал, дрво, и ткаенина.Умерена мала големина обезбедува лесен за складирање и за носење.ПОВЕЌЕ СЦЕНАРИЈА се КОРИСТИ - Совршени за кампување, дрво, DIY проекти, украси, уметност и занаети, фотографија реквизити, 2-инчен метал пролет се стега во собата може да се користи во студијата, училишта, канцеларии, продавници, куќи, трговски изложби. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на НАЛОГ - Ќе може да се добие 40pcs метал пролет стеги.Ве молиме проверете ги пакет по приемот на производот.За било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви обезбеди со задоволителна услуга во рок од 24 часа!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

6 Pack 2" Цврста "А" Стеги.Идеален менгеме притисок за светлина стегање и брзо апликација и отстранување.Теш

СУПЕРИОРЕН ПЛАСТИЧНИ : На дрво пролет менгеме е направен од високо квалитетни пластични, што го прави си

Ова е Abaco Двојно Раце Сметководствена Стеги Сет на две и тоа е токму она што ви треба за транспорт на каме

ГЕРМАНСКИОТ ИНЖЕНЕРСКИ : висок квалитет на материјалите спарени со германско инженерство овозможува з

Се користи за да се одржи на 2 или повеќе предмети безбедно заедно.Неозначување ПВЦ обложени совети и ра

【Силни Перформанси】Со своите thickend 1.Можете брзо и eaily да одговара на вашите дневни потреби на дом, гради

4.5 инчен долго пролет најлон менгеме Доаѓа со 5 парче сет.Изработени од јаки и солиден тип на пластика Т

3 ВО ПРОЛЕТ ЧЕЛИК МЕНГЕМЕ.Опис на производот Голема Вратот 3 SC 3 ВО ПРОЛЕТ ЧЕЛИК МЕНГЕМЕ Од Производитело

Пролетнатоварени стеги обезбеди сигурен отворање и затворање.Вилиците може да се отвори за да ширина о

Пролет менгеме има неmarring влошки за заштита на работното парче.Hightech смола за изградба дава сила и издржл

масовно го купува.Случај на : 36 Colors : црна, orange Materials : метал, plastic Great за различни намени, ова се 10парче Инду

Предмет : Пролет Се Стега.Големина : 3 / 4".Max.Вилицата Отворање (Во.) : 3 / 4 Должина (Во.) : 21 / 4 Совети : Пластика.

Се користи за да се одржи на 2 или повеќе предмети безбедно заедно, додека за заштита нежни бои, со не се л

Засилен најлон изградба на сила.Ергономски се справи со дизајн за удобно користење.Употребата на квали

✪【Пакетот Вклучува】комплет вклучува 25 парчиња од 2инчен најлон силна грчевито држејќи се за клипови,

✅【Засилен Најлон Пролет Стеги】Тешки најлон изградба направени од армирано fiberglass со голема завршница,

Пакет : можете да добиете убаво се протега piler со сина гумена рачка.Материјал : главен дел на клешти е нап

Please wait...