0
clear
  • Косата Clippers за Мажите,Косата Clippers и Коса за Сечење Ножици Сет,Hilareco Професионални Cordless Clippers Коса Тример Брада Хлапак Електричен Комплет IPX7 Водоотпорен USB Полнење LED ?
  • -20%
  • -20%
Косата Clippers за Мажите,Косата Clippers и Коса за Сечење Ножици Сет,Hilareco Професионални Cordless Clippers Коса Тример Брада Хлапак Електричен Комплет IPX7 Водоотпорен USB Полнење LED ?

Косата Clippers за Мажите,Косата Clippers и Коса за Сечење Ножици Сет,Hilareco Професионални Cordless Clippers

DEN 2158.80

Достапност
Достапно за нарачка

Косата clipper со LED дисплеј покажува дека со батеријата, ја заврши својата кожа-friendly бричење искуство со HD дисплеј. ➤【Целото тело перат & Ниско ниво на Бучава】 : IPX7 водоотпорен коса clipper ви овозможува да се исчисти во славина за вода директно, лесно се чисти машина после секоја употреба да ги одржувате уредни.➤【Надградба Прилагодливи Сечилото & Повеќе Начини 】нож Титаниум комбинирање со керамички подвижен нож за ефикасна и долгорочно сечење.Косата тример комплет, исто така опремен со 6 водич чешли (3мм, 6mm, 8mm, 12mm, лево чешел, право чешел), кои со комплетна на сечење должина сет треба да се постигне широк спектар на фризури и должини. ➤【USB Брзо Полнење & LED Дисплеј】На 1500m Ah литиум батерија може да трае континуирано околу 210 минути трчање време по 4 часа целосно наполнета, полнење преку USB приклучок гарантира дека може да се најдат на полнење извор насекаде, cordless коса trimmers исто така за патување. ➤【Прилагодливи Завртка и Шок Апсорпција Дизајн 】- Hilareco професионални коса shears се содржи со прилагодување завртка, можете лесно да го прочистите овој коса за сечење режа поставите вашата желба на стегање и напнатост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ова електрична фризерски одговараат не само што не е погоден за секојдневна нега во домот, може да се до

Тример за мажите,коса clippers за мажите,коса тример за мажите,коса trimmers,чешлање комплет за мажите,кос

1.Тоблик нерѓосувачки челик сечилото,и нестап 2.Четири брзина и фино прилагодување на машина кој се одво

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Погоден Компатибилен со : семејството фри

Лична нега на косата тример со две прилог клипинг чешел, масло за подмачкување, чистење со четка и адапт

Wahls Најдобар Мотор – Ултра Моќ НеФинтата Мотор овозможува исклучителна моќ и издржливост и глајд модел

Професионални електрични коса clipper : висок квалитет на јаглероден челик автоматско прецизност нерѓосув

Уникатен дизајн : тешка опрема, може да биде соодветно да се намали силна, стабилна и стабилна контрола.R

Тример за мажите,коса clippers за мажите,коса тример за мажите,коса trimmers,чешлање комплет за мажите,кос

Ја остава својата коса во 2 инчи (51 mm) во должина.Се вклопува Conair и Wahl полна големина clippers, како и други мод

Хуманизирано дизајн : керамичка сечење нож може да обезбеди совршена за бричење ефект за мажи,за деца и

LCD дигитален дисплеј електрични коса clipper, LED дисплеј моќ екранот е повеќе интуитивен, и моќта статус инд

Ова електрична фризерски одговараат не само што не е погоден за секојдневна нега во домот, може да се до

✂【10 во 1 Коса Clippers Чешлање Комплет】 PUSDIL Clippers чешлање комплет вклучува , подмачкување на нафта,полнење к

100% бренд и висок квалитет!.Тоа може да се користи за полнење.Употреба на високоцврстина на косата clippers.С

Забот на теренот на машина глава може да биде фино прилагодени за да се создаде вашата омилена фризура.Rs

Совршен дизајн : Ова cordless коса clipper усвојува ергономски дизајн за да се зголемат областите за контакт и д

Идеален професионални брада тример за мажи.Идеален професионални брада тример за мажи.СПЕЦИФИКАЦИЈА н

Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Боја : злато.Квалитет : висока цврстина и долг животе

Oster Ограничено Издание Обвивка 76 Тешки Монтажни Сечилото Clipper со една Големина 000 Ножот.Исклучителна моќ

Карактеристики : светлина и корисна.Овој дизајн е едноставен и лесен за носење и употреба.Можете лесно м

***Ергономски Дизајн***Постигне салон стил дома со лесензакористење KOKOLINE Трим Професионални скратен сам

☆ balding коса за сечење,бричење ☆ Прецизност алатка за сечење челик ☆ Ниско ниво на бучава силна моќ...

Please wait...