0
clear
  • Anker Powerline II Молња Кабел, [3ft MFi Заверена] USB Полнење/Sync Молња Кабелот Компатибилен со iPhone SE 11 11 Про 11 Про Max Xs MAX XR X 8 7 6S 6 5, iPad и Повеќе
  • -20%
  • -20%
Anker Powerline II Молња Кабел, [3ft MFi Заверена] USB Полнење/Sync Молња Кабелот Компатибилен со iPhone SE 11 11 Про 11 Про Max Xs MAX XR X 8 7 6S 6 5, iPad и Повеќе

Anker Powerline II Молња Кабел, [3ft MFi Заверена] USB Полнење/Sync Молња Кабелот Компатибилен со iPhone SE 11

DEN 1312.80

Достапност
Достапно за нарачка

Сила Во Бројки : Екстремни засилување обезбедува внатрешна жици се заштитени за да се задржи телефони полнење—можност за поддршка над 175 lb (80kg).Крајна Издржливост : кој Трае 12x подолго од други Молња кабли и докажани да го издржат над 12,000 наведнува во строга лабораториски тестови.Полнење Брзо : MFi сертификација и строга квалитетот на тестирање се обезбеди вашите Apple уреди се наплаќа безбедно, во нивните најбрз можен брзина.Кабел за Животот : Ние сме толку сигурни за Powerline II е долга-трајни перформансите кои ние им го кавга-бесплатно, доживотна гаранција.Она што Ќе Добиете : Anker Power Line II Молња Кабел,(3 ft вклучувајќи ги двата краја), кавга-бесплатно доживотна гаранција и пријателски услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нејзините USBза да го USBC кабел, Не USB C до USB C Повеќе USB C Полначот Уреди.За брзо полнење, ве молиме да ги обез

20cm Полнење и синхронизација важно преносни уреди како што се камери, паметни телефони, таблети на вашио

Astrum AC820 2m кабелот е MFi уверение за беспрекорна компатибилност со 8 pin компатибилни уреди, обезбедување на

Универзална Компатибилност : Компатибилен со i Phone SE (2 Генералот) / 12 Мини / 12 / 12 Max / 11 / XS / XS Max / XR / X

Трае 10Х Повеќе : Во лабораториска средина, свиткување тест може да стигне до 10000+, направи SMALLElectric легура

На Anker Предност : се Приклучат на 55 милиони+ напојува од страна на нашата водечка технологија.Извонредно

★ТЕНОК, МАЛИ И ПАМЕТНИ : Типc интерфејс е многу тенок и потенки отколку нормално полнење кабли, повеќе по

Универзална Полнење : Полнење и Синхронизација за СИТЕ Молња, USBC, и m USB излезни уреди.Брзо Полнење 3.0 Комп

Она што Ќе Добиете за : i Phone кабел (вклучувајќи 10ft 5 Pack).Супериорен Квалитет : i Phone полнач, синхронизација и

Apple MFi Заверена Полнење Кабел.Штити Од Преполнувањето или Прекуструјна.4 Двојна USB Порт Коцка на Ѕидот Charg

Брзо Полнење за Да се обезбеди сите околу заштита за целото кабел, ние, исто така, да ја зајакнат кабел е

PD Брзо Charging MFi Cable Data Transfer1.Двојно плетенка aramid влакна и најлон ќе помогне да се задржи на кабли од добивањ

【MFiсертификација】Нашите iphone држачи за кабел 3ft обезбедува целосна голема брзина на полнење и синхрони

18 W (PD Брзо Полнење) i Phone 13 12 11 Про Pro Max Мини i Phone XS Max / XS / XR i Phone X / 8 Плус / 8 i Pad Про 12.Тоа обезбедува макси

Тие се од висок квалитет, се повлечеотпор, брзо полнење и 480 Mbps висока брзина на пренос, обезбедува брзо п

Мека како слез : направен од течни силиконска гума која, исто така, може да се користи на бебето pacifier,па о

2 Пакет и КаблиПовеќе i Phone полнач пакет е погодна за сите членови на семејството и луѓе кои секогаш забор

1m / 3.3 ft Полнење и синхронизација важно преносни уреди како што се камери, паметни телефони, таблети на ва

100% ЗАГАРАНТИРАНО 100% задоволство загарантирани!Поддржани од страна на RND Моќ Решенија 1Година кавга без

Коло логика проблеми / систем проблеми со полнење на опрема.Молња крајот е corroded / обоени, што резултира в

Please wait...