0
clear
  • Buttonhole Еластична Бенд Водат Плетење Еластична Гајтанот Прилагодливи Еластична Бенд за Шиење Бела 3/5 3/4 1 инчен 1 Двор
  • -20%
  • -20%
Buttonhole Еластична Бенд Водат Плетење Еластична Гајтанот Прилагодливи Еластична Бенд за Шиење Бела 3/5 3/4 1 инчен 1 Двор

Buttonhole Еластична Бенд Водат Плетење Еластична Гајтанот Прилагодливи Еластична Бенд за Шиење Бела 3/5 3/4 1

DEN 107.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗДРЖЛИВИ ЕЛАСТИЧНА На еластична бенд е изработен од полиестер влакна, трајни и ви дава удобно и дише чувство, и тоа може да бидат скратени во должина сакате, практично да ги применуваат.ГОЛЕМА ВОДАТ На еластична бенд во опсег од дозволената затегнувачка еластична деформација, може лесно да ги повратите оригиналните должина без деформација, еластичен ќе не тесен кога се протегала што го прави совршен за изложен појаси на собраа здолниште или панталони.ПРИЛАГОДЛИВИ BUTTONHOLE ДИЗАЈН-Ова рамен еластична кабелот доаѓа со buttonhole, е практично и корисно за вас за да ја определите должината како ви се допаѓа, особено на бремена жена облека.МНОГУ РАЗНОВРСНА Рамни еластична кабелот бендови можат да се применат за да се перики, долна облека, панталони, спортски, здолништа, DIY проекти и така натаму, или исто така можете да го користите за да ја промените големината на облека,мора да имаат за шиење скривам.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА Вашето задоволство ми е #1 целта,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашата еластична бенд ,ве молиме слободно контактирајте со нас,нашите пријателски услуги на клиентите тим ќе работиме напорно за да се стави насмевка се врати на вашето лице : ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Може да се намали без оглед на должината сакате.Еластичен јаже е многу еластичен.За појаси, necklines или зан

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

Од страна на Annie дведвор пакети на поклопецот над еластичен екранот убаво заедно со нивниот хардвер, пат

Предупредување : за Секој пакет вклучува 1 Тркалаат еластична бенд,10 Компјутери носот мост Ленти и Квали

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

1 / 4 инчи широка,100 метри долго.40 mils густ,бел.Премиум материјал : еластични плетенка јаже е направен од пол

На маски направени со себе го стимулира креативноста и имагинацијата на уметнички активности.Направи м

5 / 8" Поклопецот Над Еластичен : 5 / 8" НЕПРИЈАТЕЛ е неверојатно разновиден и може да се користи во многу раз

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Please wait...