0
clear
  • uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 2x20mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 50pcs
  • -20%
  • -20%
uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 2x20mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 50pcs

uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 2x20mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 50pcs

DEN 131.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол. : 2mm / 0.08"; Раководител Кол. : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Ноктите.Материјал : ноктите се изработени од месинг, кои не е лесно да се наведнуваат и има силна продорен моќ.Забелешка : Не чекан премногу тешко.Производот е едноставна структура и лесно да се скрши.Карактеристики : Круг-раководител ноктите се компактни мал и лесен за носење.Тоа не можат да работат со армирано-бетонски, само погоден за дрво и производи.Примена : Мали ноктите се широко се користи во дрвени, антички дрвна маса декорација, кутија изработка на додатоци.Тие, исто така може да се инсталира со шарки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД771 висок стекнат ант

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Еден заврши пролет натоварени гром snap со големи вртливата окцето.Отпорен на корозија, висока јачина, из

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

❤❤:54 W Црвено Светло Терапија Светилка : Доаѓаат со мала вдлабнатина, која Работи со било кој тип на E26 /

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New ez клип токи и ремени поедноставување на прилогот

ВИСОК КВАЛИТЕТ и ДОЛГ животен ВЕК магнетното вратата стоп е направен од Sод не 'рѓосувачки челик, кој е и

【Големина】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : Цврста (стандард).Светол Финиш.Количина : 20 Парчиња 【Материјал】Направ

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : HDMI Порт Приклучок Интерфејс Замена Конектор.Компатибилен со : Microsoft X

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

МОРА да купите со дел број, а НЕ ТВ број на моделот.Постојат неколку моќ одбори кои одат на овој модел, и т

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

[ОБЈЕКТ ПРИМЕНА] : Ова е џек за слушалки замена за Xbox Една Елита контролер, ве молиме бидете сигурни дека

За користење со јаже, ремени, синџири, и мали кабел.Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик за максимална

????【 Супер Луксузен Диносаурустематските Печење 43 Компјутери Set 】— Диносаурус во облик cookie секачи може

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

RPSTLxx M Remote Pro Серија Отворено Далечински Моќ Systems The RPSTLxx M Remote Pro серија надворешна сила.Пакет Тежина : 1005.0 ф

Подарок за Интимни "Meow" : мачката е секогаш да работи до вас, кога ќе дојде дома после работа.Животот стан

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, 10 Windows систем, и

Please wait...