0
clear
  • FLM CP34-L4 II 4-Дел Компактен/Високи 10X Карбонски Влакна Tripod со 75mm Сад, 72.75 кг Товар
  • -20%
  • -20%
FLM CP34-L4 II 4-Дел Компактен/Високи 10X Карбонски Влакна Tripod со 75mm Сад, 72.75 кг Товар

FLM CP34-L4 II 4-Дел Компактен/Високи 10X Карбонски Влакна Tripod со 75mm Сад, 72.75 кг Товар

DEN 16392.00

Достапност
Достапно за нарачка

CP34-L4 II Компактен/Високи 10 X Карбонски Влакна Tripod - Алатка за Полнење - Скок Нозе - Рамна Плоча - FLM 10 Година Ограничена Гаранција.Нога Делови : 4. Материјал : 1 OX Јаглерод, Алуминиум.Ногата, Дијаметар (mm) : 34, 30, 26, 22. Min Висина : 4.72" (12cm).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

65" Tripod може да се користи со било која Власт Смит Преносни Работа Светлина.Изработени од Метал.Одговара

Спецификации : 4 нога делови; максимална висина 59.Против корозија.Карбонски влакна нозе за леснотија и ц

Answer : ___________________________ NOTE : Со 1 / 4 инчи завртка порта на дното, може да биде инсталиран на tripod или заграда, ит

Жичен Далечински Shutter Заменува Sony GPVPT1 или GPSGR1 Тоа може да се користи или како камера зафат за рачни снима

ЗАМЕНА : Заменува Panasonic DMWSHGR1 снимање зафат.Три функцијата на копчињата во една страна за лесно ракување.

Ергономија : Manfrotto карбонски влакна близнак нога со средината засилувач видео tripod е професионален квали

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【Поддршка Брзо Полнење дури и за Macbook】 MOMAN Моќ 32 изграден со 4x 5 V / 2 A и 1 x 18 W USB типC излези, е компатибилен

CP30S4 II Компактен / Travel 10 X Карбонски Влакна Tripod Алатка за Полнење Скок Нозе Гумени Нозе FLM 10 Година Огран

【3 Секции со можност да биде продолжен】МТ09 Мини tripod е со можност да биде продолжен со 3 одделенија, се пр

Live View Голф tripod адаптер лесно & флексибилна употреба.Алуминиумски адаптер род, се вклопува во било кој ст

Please wait...