0
clear
  • uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 1.5x12mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 100pcs
  • -20%
  • -20%
uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 1.5x12mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 100pcs

uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 1.5x12mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 100pcs

DEN 227.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол. : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол. : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали Ноктите.Материјал : ноктите се изработени од месинг, кои не е лесно да се наведнуваат и има силна продорен моќ.Забелешка : Не чекан премногу тешко.Производот е едноставна структура и лесно да се скрши.Карактеристики : Круг-раководител ноктите се компактни мал и лесен за носење.Тоа не можат да работат со армирано-бетонски, само погоден за дрво и производи.Примена : Мали ноктите се широко се користи во дрвени, антички дрвна маса декорација, кутија изработка на додатоци.Тие, исто така може да се инсталира со шарки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New ez клип токи и ремени поедноставување на прилогот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Големина】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : Цврста (стандард).Светол Финиш.Количина : 20 Парчиња 【Материјал】Направ

????【 Супер Луксузен Диносаурустематските Печење 43 Компјутери Set 】— Диносаурус во облик cookie секачи може

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

CUISINART САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна CUISINART САД ГАРАНЦИЈА.Cuisinart Предност 12 Парче Керамички Обложени Serrated

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 2mm / 0.08"; Раководител Кол : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Нок

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

Еве една ламаriffic сет за секое дете, кој е подготвен да се истражуваат забава на вистински печење на Лама

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

Тешкидолжност нервира ТВ планината добро изградена на висок квалитет на метал, одговара на повеќето 2655

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

360 степени VIEW – Авто коса за сечење никогаш не било полесно.Благодарение на нашите trifold огледало, ќе биде

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, 10 Windows систем, и

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

[ОБЈЕКТ ПРИМЕНА] : Ова е џек за слушалки замена за Xbox Една Елита контролер, ве молиме бидете сигурни дека

За користење со јаже, ремени, синџири, и мали кабел.Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик за максимална

Please wait...