0
clear
  • NETGEAR ProSUPPORT, 5-Годишно 24x7 На Повик Поддршка, Категорија 4 (PMB0354P)
  • -20%
  • -20%
NETGEAR ProSUPPORT, 5-Годишно 24x7 На Повик Поддршка, Категорија 4 (PMB0354P)

NETGEAR ProSUPPORT, 5-Годишно 24x7 На Повик Поддршка, Категорија 4 (PMB0354P)

DEN 3239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.NETGEAR се протега вашата почетна 90-ден за техничка поддршка 1, 3 или 5 години.Посветен (Без Предлози) претплатнички телефонски број да се јавам за висок приоритет услуги.На Повик 24x7 услуги се спроведуваат од страна на телефонот, chat и e-mail, да се реши било која од вашите технички предизвици во секое време.NETGEAR Бизнис се протега првичните 90-ден за техничка поддршка со (Без Предлози) за Бизнис На Повик 24x7 Техничка Поддршка пакет за вашата средни и мали организација.Добијат 24/7 директен пристап до NETGEAR техничка поддршка инженери кои може брзо да го решат технички прашања, и двете големи и мали.Од конфигурација и отстранување проблеми за да едноставно надградба на вашиот firmware, нашиот тим за поддршка е фокусирана на помагајќи ти да го отклучите вашиот бизнис мрежата уредот е потенцијал – па можете да бидете продуктивни и да расте вашиот бизнис.На Повик 24x7 услуги се спроведуваат од страна на телефонот, chat и e-mail, да се реши било која од вашите технички предизвици.Покрај тоа, NETGEAR проактивно да ви испраќа сигнали за секое ново објавени firmware надградба за да бидете сигурни дека сте способни се да планираат однапред.За да се поврзете со луѓе кои се изградени на вашите производи и градење на односи кои ќе придонесат за вашиот деловен успех.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа DC12 V 3А / 5 A контрола на пристап на систем за ПРОЗОРЦИ моќ кутија, да се поврзете со надворешна батери

Со картичка, поддршка за надворешни вметнување на картичката.Човечкото тело индукција, индукција расто

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифриран и да се спреч�

Имајте Шифрирана : Ако имате овој клуч, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифрирана и може

Широк спектар на апликации, може да се користи во различни автомобили, и тоа е идеален додаток за вашиот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Стандард јаз : 1" (25мм) 12" (30cm) води.Самолепливи или завртка планината.На Honeywell943WHМ е бела магнет кој е компа�

* Во повеќето 5 безжичниот далечински управувач кодови; LCD дисплеј Далечински управувач Рака, да се Разор

Факултативна тонови на ѕвонење : 12 видови на тонови на ѕвонење се изградени во затворен монитор.Автомат�

Потрошувачка на енергија : Мирување : 0.Answer : ___________________________ Note : електрично заклучување на вратата / ослоб

5инчен отстранлив неозначување заклучување casters овозможи лесно движење во текот тешки и нерамни површи�

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

Десктоп USB читач,прочитајте бројот на картичката во софтвер, така што лесно програмирање / се регистрира

Лесен за Употреба : Без инсталација, се Држи и да се користи директно!Можете да affix на било какви објекти �

Што се Вклучени : 32 Channel HD Безбедносна Камера за Видео Рекордер со 8 TB Хард Диск и 8 на Компјутери...

Нерѓосувачки челик, механички копчето за повик.Времето и вандалот отпорни.Флеш планината.Се вклопува 2б

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Спречување на Криминал : Полицијатастил на црвени и сини трепка на возилото и рефлектори.Точно, се Детек

(1) 800 кг Отворено и Портата Електромагнетни Заклучување CE наведени.Напон на Текст : 12 VDC / 24 VDC, Тековни црт�

За поддршка на Системот : поддржаните статус може да се разликуваат во зависност од матичната плоча спе�

Please wait...