0
clear
  • Wuliuen глава за печатење Печати ја Главата 10 Серија за Кодак ESP Печатач 3 5 7 9 5100 5300 5500 3250 5250 6150 7250 Додатоци Црна
  • -20%
  • -20%
Wuliuen глава за печатење Печати ја Главата 10 Серија за Кодак ESP Печатач 3 5 7 9 5100 5300 5500 3250 5250 6150 7250 Додатоци Црна

Wuliuen глава за печатење Печати ја Главата 10 Серија за Кодак ESP Печатач 3 5 7 9 5100 5300 5500 3250 5250 6150

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

❀ Направени од високо-квалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи. ❀ Ова е исчистена, темелно тестиран и запечатени глава за печатење. ❀ Добра стабилност, долг животен век, лесен за инсталација и употреба. ❀ За Кодак 10 Серија Печати ја Главата за ESP 3 5 7 9 5100 5300 5500 3250 5250 6150 7250. ❀ Печати ја Главата само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет содржина : Шоу Мастило Ниво Pack 4 962xl 962 xl remanufactured мастило касети замена со надградена чип за HP 962 962 XL 9

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Име на производ : Colorking Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon PGI280 XXL CLI281 XXL 280 281 мастило касети, 1 PGBK 1

Со високи Перформанси : Напредни производна технологија, висока сигурност.Одговара за HP60 61 63 817 901 803 678 680.

✅Компатибилни Печатачи : Desk Jet 1415 3915 3918 3920 3930 3930v 3938 3940 D1320 D1330 D1341 D1360 D1420 D1430 D1445 D1455 D1460 D1470 D1520 D1530 D2330 D2345 D2360 D23

Земја На Потекло : Јапонија.Број на модел : LHKRF10 C3Б, Точка Пакет Димензија : 7.87401574" L x 0.787401574" W x 0.787401574" H Точк

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу; Боја бои,

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу; Боја бои,

Собрани во САД.Премиум мастило касети кои ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ квалитет, страница принос

Кога сте зафатени и работење со брзо темпо, треба да се замени принтер ink што е можно побрзо.Тоа е лесно д

* Лесен за инсталација : Лесно да се инсталира и да го замени, ќе можете брзо да се размонтираат и инстали

Вклучува : 4 комбо пакет remanufactured мастило касети замена за HP 902 902 XL 902 XL висок принос со надградена чип.Печа

Пакет Содржина : 1 T664120 Црна, 1 T664220 Цијан, 1 T664320 Магента, 1 T664420 Жолта (Вкупно 4 Парчиња).Компатибилност Печат

Висок Страница Принос:625 Страници по 65 црно мастило кертриџ, 425 Страници по 65 боја на мастило кертриџ(5% п

ЛЕСНО ДА се НОСАТ :Со мали димензии, Овој Печатач Главата е лесно да се носат и продавница, лесен за упот

мојот Кертриџ remanufactured 901 901 XL мастило касети (1 XL Црна, 1 Стандардна Големина ТриБоја).Компатибилен Со : Office

И потоа го замени касети почнат да се печати.OEM / Фабрика мастило.Сублимација мастило.Според чекор 1, вмет

Please wait...