0
clear
  • LIYUDL 6-24V 12V/24V Да 5V 3А АВТОМОБИЛ USB Полнач за Конвертор Модул DC-DC-Buck Чекор Надолу Одбор
  • -20%
  • -20%
LIYUDL 6-24V 12V/24V Да 5V 3А АВТОМОБИЛ USB Полнач за Конвертор Модул DC-DC-Buck Чекор Надолу Одбор

LIYUDL 6-24V 12V/24V Да 5V 3А АВТОМОБИЛ USB Полнач за Конвертор Модул DC-DC-Buck Чекор Надолу Одбор

DEN 113.52

Достапност
Достапно за нарачка

Синхрони исправање, Висока ефикасност, 6.Висок квалитет на USB порт.Ултра-ниска статична струја 0.Не треба да додадете хируршка постапка кога сте поврзани на автомобил на батеријата, може да биде поврзан со автомобил запалка приклучок за кабелска или АКК напојување кабел.7 може до 97.Max излез тековната 3А, долго време се користи 2.5 А осигурач, излез 5 V имаат 300 W ТЕЛЕВИЗОРИ цевка заштитете го вашиот USB уред.1 A, доволно употреба.5 А осигурач, излез 5 V имаат 300 W ТЕЛЕВИЗОРИ цевка менгеме заштита.Излезен напон индикатор (ЦРВЕНО).85 ма само.Нов дизајн, 3 цврста состојба керамички кондензатори (MLCC).Полно оптоварување температура : 30 Celsuis Static струја : 0.Со излез overvoltage заштита. 6-24 V 12 V / 24 V да 5 V 3А АВТОМОБИЛ USB Полнач за Модул Ефикасност 97.7 А) (по кратко обратна заштита и осигурувачи тест вредност) Switch фреквенција : 500 KHz Output бран : 10m V околу (12 V да 5 V3 A) На 20 милиони bandwidth Output индикатор : Излезниот напон индикатор е red Operating температура : Индустриски одделение (-40 Celsuis to + 85 Celsuis) (повисока температурата, толку е помала излезната енергија)Излез overvoltage заштита : Да, текст 1.85 m ALoad регулатива : ± 1%Напон Регулатива : ± 0.5 V чекор надолу за да 5 V 0.2 VOutput струја : 3А MAXConversion ефикасност : може до 97.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Плоча дизајнирана со ултратрајност и голема способност за ладење.Heatsink и подобрени коло дизајн обезбеду

Плоча дизајнирана со ултратрајност и голема способност за ладење.Heatsink и подобрени коло дизајн обезбеду

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Еден штекер Р3 (LGA 2011) го поддржува и Интел 4та генерација.Core i7 серија, Xeon processor E52600 v4 / v3, E51600 v3...

Овој производ е направен од висок квалитет на материјали за високи перформанси и стабилност.Професиона

искуство елита перформанси во игри, дизајн, снимање на, содржина создавање и интензивна мултибарањата.П

Други брендови испрати biosот кодот на ЗЗК заглавјето, и некои испрати до PCI слот.Четири слој PCB дизајниран

Матични плочи функција сите најнови решение за ентузијаст гејмери и prosumers.Heatsink и подобрени коло дизајн

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи.Замена на ста

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Powered by Intel Xeon w Процесор со ECC меморија.ASконтролен Центар софтверска алатка која овозможува лесен, безбед

2 x USB 3.0 спецификации порта, компатибилен со USB 1.1 Полно работно / 2.0 High.Поддршка Топла приклучок, можете д

【ЗА INTEL ASUS】Z590 / H570 / Q570 / B560 / H510 серија, Z490 / H470 / Q470 / B460 / H410 серија, Z390 / Z370 / H370 / Q370 / B365 / B360 / H310 серија, X299 сери

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Добра компатибилност, како и проширување на просторот, не се смета за системот на меморија.DDR3 меморија, 1

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Функција : 1.Поддршка нормална меморија и ECC меморија на серверот не може да се меша во исто време.0 / Gigabit м

ASRock Супер Легура.Поддржува 7 и 6 Генерација Intel Core TM i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron Процесори.Поддржува DDR4 2400 / 2133...

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

Please wait...