0
clear
  • KHJK CHFENG-C 5/10/20pcs Универзална Челик Топката Вртливата Рициново Тркала Автомобил Робот Око Круг на Тркалото се Користи за Колички Мебел Вртливата Топката Рициново (Над
  • -20%
  • -20%
KHJK CHFENG-C 5/10/20pcs Универзална Челик Топката Вртливата Рициново Тркала Автомобил Робот Око Круг на Тркалото се Користи за Колички Мебел Вртливата Топката Рициново (Над

KHJK CHFENG-C 5/10/20pcs Универзална Челик Топката Вртливата Рициново Тркала Автомобил Робот Око Круг на Тркалото

DEN 455.52

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Метал.Број на модел : Челични тркала топката.Боја : Сребро.Дупка Со Дијаметар : Прибл. 4mm; Дупка Растојание Големина : Прибл. 40mm; Топка со Дијаметар : Прибл. 15mm; Големина : Прибл. 48x32x20mm.Примена : мали машини, колички, мебел и управување, итн.Тип : Прозорец Rollers Specification : Сосема нов и висок quality Material : Metal Quantity : 5pcs, 10pcs, 20pcs Application : мали машини, колички, мебел и багажник, etc A. 5 x вртливата топката caster B. 10 x вртливата топката caster C. 20 x вртливата топката caster Note : ве Молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник measurement The подесување на воланот е да се инсталира топката нагоре, ако се користи со главата надолу, често води до топката заглавени, возен не е мазна, ова не припаѓаат на квалитетот проблем.

Спецификацијата

Brand new and high quality :
Material:
Metal
Quantity:
5pcs, 10pcs, 20pcs
Application:
small machinery, trolleys, furniture and rack, etc
A. 5 x swivel ball caster :
B. 10 x swivel ball caster :
C. 20 x swivel ball caster :
Please allow 1-2mm errors due to manual measurement :
The correct use of the wheel is to install the ball up, if it is used upside down, often lead to ball stuck, rolling is not smooth, this does not belong to the quality problem :

Со стоката дадена додека купуваат

Тип : Прозорец Ролки; Број на Модел : CKСП8 Точка Име : СП8 Тешки топката трансфер имајќи.Материјал : Јаглеро

4 во Завртка должина : 20mm / 0.?Материјал : универзалната рициново се направени од најлон материјал, и најло

1 Големина : M615mm 2 Тешки универзална мебел рициново тркала, направени од метал и гума, ' рѓа доказ и издржл

Димензии : 50mm / 2 инчи во дијаметар, монтажа плоча 1.5x1.5 инчи / 38x38 mm.Без гребнатини : висок квалитет на топ

Дупка Со Дијаметар : Прибл.4mm; Дупка Растојание Големина : Прибл.40mm; Топка со Дијаметар : Прибл.15mm.Големи

Број на модел : KSM10FL.Материјал : ЧЕЛИК.Вчитај : 18 KG.Тежина : 35 G.Секој обид за : 4pc.Површина Грубост : Ra 1.6 вртеж

ПОВЕЌЕ USE Овие количка тркала се идеални за огромен спектар на употреба DIY за индустриски апликации.и ви

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во

Тип : Мебел Рициново; Број на Модел : тјурингова види12 FL.Материјали : најлон тркала.Универзална топката т

Тип : Прозорец Ролки; Број на Модел : CKCY155 / 8" / 304 Точка Име : Трансфер имајќи подвижни ролери.Материјал : 304

Топка со Дијаметар : 19mm; Род дијаметар : M6 Капацитет : 2025kgs.Количина : 4pcs / Многу.Точка Име : Топката Трансфе

Импресивна антички бронза топката casters додадете смисла на гроздобер да мебел и опрема, полн со класични

Please wait...