0
clear
  • GEDORE H 6-8 Двојно отвори заврши spanner сет со носителот 8 компјутери 6-22 mm
  • -20%
  • -20%
GEDORE H 6-8 Двојно отвори заврши spanner сет со носителот 8 компјутери 6-22 mm

GEDORE H 6-8 Двојно отвори заврши spanner сет со носителот 8 компјутери 6-22 mm

DEN 1413.60

Достапност
Достапно за нарачка

Групи на најчесто користени големини.Според DIN 3110, ISO 3318, ISO 1085, ИСО 10102. Тенок шема, овална вратило.GEDORE vanadium челик 31 Cr V3, хром-позлатен.H = поставена во стабилна пластични држачот.Содржината 8 парчиња : број 6 6x7 8x9 10x11 12x13 14x15 16x17 18x19 20x22mm Метрички, со нееднаков paints низ станови Станковиќ.да DIN 3110, ISO 3318, ISO 1085, ИСО 10102 Вилица поставен на 15 степен, Вилицата земјата прецизно да се точната номинална големина за оптимални контакт области се Обезбеди контрола благодарение на тенок профил вратило GEDORE vanadium челик 31 Cr V3 Топло-капка фалсификувани Вон-отсјај изглед благодарение на мат хром-позлата Топ-одделение за индустриски квалитет за најтешко на континуирана употреба, внимателно фалсификувани и професионално изработени Висока свиткување сила - не фрактура или splinter кога е преоптоварен, на тој начин минимизирање на ризикот од повреда Оптоварување означени со деформација H = поставена во стабилна пластични држачот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Клуч тип : Аглеста Главата.Заврши / слој : Црна.Број на завршува : Еден Крај.Глава дебелина : 9 / 32 во.Клуч го

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Шефовите шарки во 15 степен.Димензии во инчи : 1 / 4 инчи до 1 inch5 / 8 Презентација : сатен хром финиш.Отворен к

Број на завршува : Еден Крај.се справи со стил : Тубуларна.Клуч тип : ТесниПристап.Глава дебелина : 9 / 16 во.

Клуч тип : Аглеста Главата.Заврши / слој : Црна.Број на завршува : Еден Крај.Глава дебелина : 5 / 16 во.Клуч го

Диск : плоштад, шупливи 3 / 8 инчи.Излез : надвор од 12Точка профил.Клуч големина : 21 HAZET е основана во 1868 од ст

Број на завршува : Двоен Крајот.клуч големина : 1 / 2 x 9 / 16 во.Вкупна должина : 7.заврши / слој : Сатен.Мерење с

Клуч тип : Аглеста Главата.Заврши / слој : Црна.Број на завршува : Еден Крај.Глава дебелина : 5 / 16 во.Клуч го

Број на завршува : Двоен Крајот.Се справи со стил : Рамен.Мерење систем : Imperial.Глава дебелина : 25 / 64 во.Клуч

НеПредизвика, НеМагнетни и Отпорен на Корозија; Фабрика Меѓусебна Одобрени, Направени во САД, Beryllium Слоб

За многу тешки работи.Станковиќ.да DIN 133 До должина од 500 mm хромvanadium челик 31 Cr V3, над 525 mm материјал C35...

Број на завршува : Двоен Крајот.клуч големина : 11 / 16 x 3 / 4 во.Вкупна должина : 829 / 32 во.заврши / слој : Сатен.М

Фалсификувани дизајн.Истиот клуч големини.Површина : хромпозлатен.Компанијата HAZET е основана во 1868 од с

Ние ја признае потребата за добивање на врати на основите : важноста на работа и, во секое време, со довер

Вилицата 15Степен аглеста.Тестирани според din en / iec : 60900 : 2004 Основна алатка хром позлатен.Произведени во

Клуч тип : Аглеста Главата.Заврши / слој : Црна.Број на завршува : Еден Крај.Глава дебелина : 5 / 16 во.Клуч го

627 MM10 групи на двојнораководител отворен крај клуч поставите огледало со двојна употреба отворен крај к

НеПредизвика, НеМагнетни и Отпорен на Корозија; Фабрика Меѓусебна Одобрени, Направени во САД, Beryllium Слоб

Двојно отворен крај клуч во метрички големини.Отворен крај агол 15º со потенок главата за повеќе пристап

SAE или Метрички : SAE; Предмет : Crowfoot Штекер Клуч Сет; Приклучок Големини : 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 1

Фалсификувани дизајн.Истиот клуч големини.Површина : хромпозлатен.Компанијата HAZET е основана во 1868 од с

Целосна полски заврши обезбедува корозија и лесензачисти површини.Двојно никел штрајк за ' рѓа отпор и

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

7 / 16Инчен x 1 / 2Инчен.Целосна полски.Отворете заврши дизајн.Повеќе вртежен момент, подолг живот, повисока

Please wait...